Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyes emberek miert nem...

Egyes emberek miert nem kepesek elfogadni hogy soha nem fognak tudni ugy kinezni mint akik gazdagok?

Figyelt kérdés
Sokan megveszik a kinaiban a leutanzott sr ruhakat es aztan habi eloadjak magukat kozben egy forintjuk sincs. Mire jo ez? Miert feltekenyek a gazdagokra? Meg azt birom legjobban mikor osszesporoljak a kis zsebpenzuket es akkor bemennek a zaraba es megvesznek valami jo kis felsot de a nadragjuk cipojuk meg leutanzott nike?!
2017. aug. 14. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Sajnos igazad van... szerintem bujjon el akinek nincs penze foleg h ugy oltoznek mint akinek van...az ilyennek minek van mukorme meg teszi magat fbre pucsitva mint a dosa fanny azt annak sincs swmmije a kinais pothaj dmes alapozo...🤣🤣
2017. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus sznob, lenéző szöveg...
2017. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Zara és társai ugyanolyan tömegcikkeket árulnak mint kínai barátaik, csak legfeljebb kevésbé giccsesek. Még a minőség is hasonló. Nem akarlak elkeseríteni, de nem számít gazdagnak, aki ezekben az üzletekben vásárol.

Az is vicces, hogy annyiért árulnak egy műbőr cipőt, mint máshol egy bőrt, és még az ott dolgozó eladó is inkább lebeszél róla, hogy megvedd...

De ja, az is könnyen elképzelhető, hogy rólad is ugyanígy beszél az, aki tényleg gazdag, és egy alsóneműje is többe kerül mint a te komplett outfit-ed. Bár ha nem apuci pénzét költik, akkor nekik általában több eszük van ennél. Lássuk be, valószínűleg nem véletlenül lettek gazdagok.

2017. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha neked a gazdag tényleg itt kezdődik a Zaranál meg Nike-nál... 😂 Egyébként meg ő dolguk. Szegény agymosott emberek, mindenki feljebb próbál kapaszkodni ugye. Ha meg igénytelen, szakadt göncökbe járkálna, azért szólnád meg, szóval hagyjuk is... 😂 Sose értettem, hogy mi van az ilyen emberek fejében, káposztalé?! Chill out... Majd, ha nem anyuci/apuci/megboldogult nagyika pénzéből élsz, hanem a két csinos kis kezeddel dolgozol meg érte, átértékelődnek benned ezek a dolgok (is).
2017. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A zara egy fast-fashion szar, a nike nagy része középkategória. A gazdagság nem itt kezdődik hanem a prada, louis v., givenchy, supreme, coco c. meg hasonlóknál! De amúgy nem értem a kérdést se, honnan tudod te, hogy valójában nem gazdagok?
2017. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg csak kínai cuccokban járna, akkor meg azért szólnád meg, hogy mekkora gagyi ruhákban jár már. Lényegében ígyis-úgyis az a vége, hogy lenézed...
2017. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En arra ertem akik kozepsuliba jarnak es nekik a zara a minosegi bolt kozben meg sehol semmi. Epp ez az hogy azt hiszik ilyen sar boltoktol neznek ki gazdagoknak. Sorry rosszul fogalmaztam meg a kerdes lenyeget.
2017. aug. 14. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
En gazdag is vagyok meg nem is.. Sose neztem a markakat... Egyreszt, ha valami nem tetszik nem veszem meg, lehet akarmilyen. En inkabb arany orakat, ilyen dolgokat veszek. Megvan a havi 1 milliom, mar a masodik plasztikamon gondolkozom
2017. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy részben ez a jellemző a mai fiatalokra, de az is egy szempont, a zarával kapcsolatban, hogy nem a kínais egyenruhába akar járkálni senki akinek van egy csöpp stílusérzéke. Nyilván egy zarával nem lehet formát bontani, de még így is divatosabb ruhákat árulnak, mintha bemennél egy keleti sárkányba.
2017. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!