Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy rohadt...

Miért van az, hogy egy rohadt nagy nullának érzem magam?

Figyelt kérdés
Hosszú lábaim vannak. A térdeim olyan furák és nagyok. A lábam olyan szinten vékony hogy az már undorító. A felső testem kicsi. A természet nem volt kegyes hozzám. Rövid tömegszínű sötétbarna hajam van. Zöld szemem. Vastag szemöldököm. Nem szeretek a középpontban lenni. Vannak azok a tipikus rohadt szép lányok akikhez kegyes volt a természet, szépen sminkelnek. Menők. Egyszerűen nem értem mi bajuk van magukkal.Én csendes vagyok nem sokszor kezdeményezek beszélgetést olyanokkal akiket nem sokszor látok. Ők miért ilyen szépek?
2017. aug. 16. 11:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi azt kihagytam hogy 11 éves lány vagyok.
2017. aug. 16. 11:33
 2/7 anonim ***** válasza:
11éves vagy, még sokat fogsz változni. Ne aggódj, éld az életed. A külső nagyon nem minden.
2017. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:) a leírás alapján biztos, hogy te is nagyon szép vagy. Esetleg tudnám ajánlani a vékony lábaidhoz, hogy kezdj el edzeni (ha eddig nem tetted) és akkor izmosak lesznek, csak kitartás kell hozzá:)

Vagy, ha anyukád engedi akkor kezdj valamit a hajaddal, változtass rajta picit:)

A menőbb lányokat meg ne vedd figyelembe. Én is sokáig így voltam, sőt olyan akartam lenni mint ők.

De azért barátaid vannak, ugye?:)

2017. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen van sok barátom. Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 16. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján szerintem sem vagy csúnya egyáltalán. Zöld szem? Én mit nem adnék érte...:)

Max ha tényleg mindenes olyan kicsi és vékony, lehet, hogy a szemöldököd nem annyira illik az összképbe, de biztos az sem vészes. Esetleg ha anyukád megengedi, megkérhetnéd őt, hogy húzzon ki pár szálat alul, de egyenlőre persze csak annyit, hogy ne legyen nagyon szembetűnő már messziről is a változás.

2017. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
11 évesen még pont letojtam a külsőmet és a barátnöimmel játszottam. Manapság meg már sminkelnek meg a tükörbe bámulják magukat a kislányok?:/
2017. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KJUsul válasza:

Ne keseredj, még sokat fogsz változni. Inkább koncentrálj másra, sport, olvasás, zenehallgatás (lehetőleg valami színvonalasabbat a housenál meg a hiphopnál). Ha elég ügyes vagy tanulj valamilyen hangszeren játszani. Rajzolj. Akármit, csak ne ezzel foglalkozz most!


Pont olyan szép vagy amilyennek lenned kell, legyen ennyi elég.

2017. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!