Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Szerintem...

Mit csináljak? (Szerintem rohadt ciki)

Figyelt kérdés
Édesapámtól örököltem, hogy nagyon szőrös vagyok...14éves fiú vagyok, és már a hátam is szőrös...Nem tudom mit csináljak, nyáron strandra is alig mertem elmenni, mert szerintem "ciki"...Engem rohadtul idegesít, ha szólnék valakinek, hogy mit csináljak vele ők csak kinevetnének, beszélek itt a szüleimről...Faterom trollkodó típus...
2013. febr. 19. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
gyantáztasd.kozmetikusnál. mellkas gyanta 2000 hát gyanta szintén.4000böl meg van oldva hetekre.
2013. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm is szőrös típus, az háta inkább egy majom hátára emlékeztet engem, mint egy emberi hátra, de őt nem zavarja. Megkérdeztem, hogy nem tartja cikinek, azt mondja, hogy ő még nem annyira szőrös mint a következő dalban lévő figura:

http://www.youtube.com/watch?v=eQjxEHCSS5g

2013. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az úgy jó, hogy kozmetikus, de 14éves vagyok, szerintem be se engednek...XD
2013. febr. 20. 00:01
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem gyantáztathat az ember hetente... kinek van arra pénze... fogadd el hogy ilyen vagy, nem te vagy az egyetlen, egyáltalán nem ciki.
2013. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Engem még annyira nem is zavarna, hogyha nem cikiznének miatta...És attól félek legjobban, hogyha összejövök egy lánnyal, persze még nem most 14évesen, mert felesleges, akkor azért fog elhagyni mert szőrös vagyok...
2013. febr. 20. 00:08
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Dehogynem engednek be. A kozmetikushoz akkor mész ahány évesen akarsz. Nem igy van hogy fogadd el ha nem tudod elfogadni akkor igenis gyantáztass és ha bejön akkor vegyél egy meleggyantagépet és anyukád vagy valakid megcsinálja.Ha másnem marad a borotva
2013. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális az a lány maga ajánlja fel neked hogy segit gyantázni..Én is segitek a páromnak jo én egy majdnem 10 évvel idösebb vagyok de szerintem ez nem korfüggö.
2013. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat :)
2013. febr. 20. 00:15
 9/12 anonim válasza:
Ha cikiznek cikizni is fognak . ne értsd félre nem rosszindulatból mondom (saját tapasztalat), majd eljut az agyukig hogy ez normális :)
2013. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
El ne fogadd hogy ilyen vagy! Semmit nem kell elfogadni! Ha téged zavar változtass rajta! Menj el kozmetikushoz ahogy előrébb írták.
2013. febr. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!