Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti mivel nem...

Lányok/Nők! Ti mivel nem vagytok magatokon megelégedve? Bármit írj le amivel nem vagy.

Figyelt kérdés

Az is jöhet amin már változtattál és az is amin nem. Külsőleg érdekel. Mennyi az önbizalmad így?

Bocsi a kérdésekért, köszönöm ha őszintén megválaszolod! :)

18 L



2017. aug. 17. 23:57
 1/6 anonim válasza:
Amit nagyon utálok magamon, az a combomon keletkezett narancsbőr. :D Ha az alakomat nézem, azzal viszonylag elégedett vagyok, a sport és a tánc miatt alakult át kicsit a formám. Bár kicsit combosabb vagyok, ez az egy zavar néha, vagy még a hasamon van egy kis felesleg, azt se szeretem. :) Az arcomon a szemem alatt van táska. Borzasztoo. De ezektől eltekintve kb normális fejem van. :'D
2017. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anno uszodába elkaptam egy bőrbetegséget s kivagdalni tudták csak a combomból, amiknek csúnya nyoma maradt. :(

Meg szeretem a hosszú lábakat, de nekem csak magassarkúba van olyan hosszú xD de ludtalpam miatt nem bírom sokáig hordani.


Mellemen folyamat kell az izom építés s unom már. Igaz az eredmény magáért beszél, de meló mellett egyre kevesebb kedvem van s kényszeresen csinálom.

Művészként a szépség ideál számomra fontos s magamon is folyton csiszolgatok természetes módon.


Imádom a hosszú hajamat csak kibontva nem mindig előnyös pl rá ülök, az ágyba rá könyöklök vagy a párom x'). Öhh szexnél meg nem éppen előnyös kibontva.

De folyamat se hordhatom összekötve.

De de de szeretem o.o

Mondjuk amikor a vízből felemelem a fejem jó súlya van.


Körmeim egészséges hosszú fehérek (4-8mm általába) 4mm nél rövidebbre nem vágom. Csak akkor vágok ha hosszú vagy bekövetkezik pl egy rossz vágás amikor faragok s nem szeretem, de olykor kisebbre kell vágnom, ami fura érzés is.


Az irritáló szörzet növés s a 2 naponta eltávolítás, de ezzel tuti nem vagyok egyedül.

Kilézereztetem mindet, amint lesz arra is keret.


24/N

2017. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
21%

En ram sokan azt mondjak ha nem lennek 160 cm csak akor mar reg a legnevesebb divatmaraknak lennek a Top modeljuk de tenyleg az arcom alakom meg van hozza csak a magasagom nem.

Na ezzek utan gondolhatjatok mi nem. Ja mwg kicsi a melle lapos a fenekem tul vekonyka is vagyok melesleg hofeher borel ugy nezeki mint aki az Ehezok didalabol menekult. Sokan azt hiszik ehes vagyok ezert. Nem beszelve a szem alatt levo halvany szeplok is a majd nem feher szempillak. Egyepkemt tokeletes lennek.

2017. aug. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A divatmodelleknél az a lényeg az arcnál, hogy nem lehet nagyon egyedi s karakteres mivel a semleges egyszerűbb arcokból lehet a legtöbb fajta sminket kihozni. ^^ ruhatervezőkén tisztába vagyok ezekkel. S a modell szakmát sokan leszólják vagy aki az akar lenni azt hiszik egyszerű. (szerintem egy szakmámbeli modell nem éppen szexi ideál. Akiről viszont mintáztam a kifaragott modellem, nah azt nem véletlen kértem fel :3 - hobbi a szobrászat, imádom)
2017. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Uristen, inkabb irni es fogalmazni tanuljatok meg....
2017. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vastag orr, kicsi mellek, taskak.
2017. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!