Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugye nem csak az én képeim...

Ugye nem csak az én képeim sikerülnek borzasztóan?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen alkalom, hogy én vagy más fényképezi, rettenes fejem van rajta. Nem adja vissza a kép az arcomat, teljesen más és persze rossz. Szinte már menekülök a fényképezőgép elől, más is van így ? :)
2010. máj. 24. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy egyszerűen csak csúnya vagy? Ez sajnos nem a gép hibája...
2010. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is van így sajnos, mivel az oldalprofilom nagyon rossz. Mindig félek, nehogy úgy fotózzanak le. Fura úgy az orrom és a szám is. :S Neked mi a konkrét problémád a fotóiddal? Esetleg képet is linkelhetsz ha gondolod (ha zavar a felismerhetőség, a szemedet takard ki).

20/L

2010. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert te azt hiszed hogy rossz. Sok fiatal lány küszködik ezzel a problémával.
2010. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok vele!

néha próbálkozom tükör előtt, hajamat beállítom meg minden, na mondom így elég jó leszek de a kép tök más mint a tükör!

elég fura.:D

2010. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves első, nem kritikát kértem.

Konkrétan az a bajom, hogy nem is hasonlítok magamra, olyan, mintha pofákat vágnék, pedig csak mosolygok (mosolyogni próbálok :D ). Vagy egyszerűen belemozdulok/belepislog, de ezek a jobbik esetek.

2010. máj. 24. 21:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

az amugy a másik eset h valaki tök ronda, vagyis hát nem szemrevaló és a képei tök jók.. szoval:D

2010. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen nem vagy fotogén...

sztem fotózd le párszor magad, különböző irányból, arckifejezésekkel, és meglátod majd, melyik a legelőnyösebb

pl a legtöbb embernek az áll jól, ha kissé oldalról fotózzák és semmiképpen nem alulról...

vághatsz grimaszt is...lehet, h neked pont az áll jól

2010. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van... én már megszoktam hogy nagyon nehéz rólam jó képet csinálni. nem vagyunk fotogének.
2010. máj. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én is igy vagyok, menekülök a gépek elől. nem adja vissza azt, amit a tükörben látok.
2010. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

én legalább szép is vok és fotogén is

de az lehet h te vagy a csúnya

2010. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!