Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csúnya fogatok lenne akkor...

Ha csúnya fogatok lenne akkor ti maximum mennyit áldoznátok rá hogy szép fogaitok legyenek?

Figyelt kérdés
Pl kopottak, töredezettek, hézagosak, sárgák, hiányosak, picik
2017. aug. 19. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amennyit kell, de aki ennyire elhanyagolja a fogait, az szerintem semennyit.


Az első teljes fizetésemből az volt az első, hogy elmentem a fogászhoz. De nekem csak az sztk által elbarmoltakat kellett helyretenni.


Amalgám tömések cseréje, új tömés, folyton begyulladó bölcsességfogak eltávolítása, fogkőleszedés, polírozás.


Fogszabályzáshoz már öreg voltam, amennyire lehetett már behúzták a felső fogsorom gyerekként, de a mélyharapást már nem lehetett korrigálni.

Fogkrémreklám fehérségű fogakra meg nem vágytam, arra nem költenék.

2017. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 havi fizetésem biztosan, meglátnám utána hogy az mennyit segített és mennyi van meg hatra...

Ennél jobban nem tudom belőni meg lehet valaki 120-at keres valaki meg 300-at de utóbbi elmegy maganhoz, és ugyanott vannak, érted..

Leginkább úgy lehetne higy a fizetésből havonta megspórolt összeg kb. 3-4x meg simán, utána az döntene mennyi van meg hatra...

2017. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!