Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek átlagos lány? Vagy, hogy szebb legyek?

Figyelt kérdés
Barna vállig érő hajam van, kék mandula vágású szem, fehér bőr, 163 cm vagyok és 70 kg...mit csináljak, hogy jobban nézzek ki? Minden napi sminket stb-t tudnátok ajánlani? 18/L :)
2017. aug. 22. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Legyél kedves és értelmes, ne olyan, aki csak a külsőjével foglalkozik. Ezzel a mai világban elég különleges leszel.
2017. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
14%
Ha szebb akarsz lenni akkor tök átlagos vagy -.-". Tedd ki mindened és akkor lesz +2500 követőd instán... és akkor nagyon boldog lehetsz. Vagy szimplán fogadd el magad. Ez is sokat tud segíteni! Egy srác nem biztos, hogy azt nézi, hogy vagy kifestve, hanem hogy elégedett vagy-e magaddal.
2017. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs instám :D
2017. aug. 22. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarok pofátlankodni, de ha fogynál szerintem sokat dobna az önbizalmodon. A 70 kiló nem nagyon egészséges a 163 cmhez
2017. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
41%
Utolsó mert valakin van egy kis felesleg, az már nem lehet szép? Vagy csak a soványabb nők az emberek?
2017. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is fogynod kellene egy kicsit.Ha így érzed jól magad akkor nem kell, de az egészséged érdekében szerintem nem ártana.

Én 171cm vagyok és 63kg.

2017. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
5: egy szóval sem ezt írtam! De szerintem mindenki jobban érzi magát a bőrében úgy, ha kevés/nincs rajta felesleg. Nekem nagyon sokat dobott az önbecsülésemen 4 kiló leadása, kb már sminkhez sem nyúlok, jól érzem magam a bőrömben.
2017. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fogyózom amúgy...2 naponta edzem: futàs, aerobic és figyelek a kajàra. Se kenyér se cukros termék
2017. aug. 22. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél kedves, őszinte lány, ez olyan tetű ritka manapság hogy már nevetséges.
2017. aug. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont ne nagyon akarj fogyni. Pont az a ritka manapság, ha valaki húsosabb, hiszen aki nem is vékony, az is eszeveszett módon próbál lefogyni és beállni a sorba. Emeld ki a nőiességedet, hordj az alkatodnak előnyös ruhákat. Esetleg egy hajvágás/hajfestés nem árthat.

(A válaszommal nem degradálni akartam a vékony lányokat, csupán ténymegállapítás, hogy a 21.században ez az elfogadott alak)

2017. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!