Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiu létemre miert nem szörös...

Fiu létemre miert nem szörös a melkhasom, meg a se**em meg a hátam mega combom?

Figyelt kérdés

26/F

Lehet azert mert merr regenn szteroidoztam?



2017. aug. 25. 08:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Még ilyen pihék sincsenek. Olyan mint ha gyantáznék.
2017. aug. 25. 08:42
 2/5 anonim válasza:
Barátom 21 éves és még csak borostái sincsenek... Pihe puha. Mondjuk 26 éves létedre kitudtad volna jobban is fejezni magad,szerintem....
2017. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Genetika, genetika, van olyan ismerősöm akinek a keze se szörösödik 19 éves létére.
2017. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, nekem a hátam is szőrös. Minden barátom irigyel érte, hogy milyen jó hogy nekem szőrös a mellkasom, meg van rendes szakállam. De egyikőjük sem tudja mekkora kín nekem ezt eltüntetni, vagy ha nem szedem le akkor meg milyen meleg nyáron. Úgyhogy inkább örülj neki, hogy csupasz vagy :)
2017. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ötülj neki!

Én meg ilyen sorrendben írtom magamon mert jeti lennék ha nem tenném!

A szőr különben is igénytelenségere utal és mivel vége a jégkorszaknak és feltalálták a ruhát nincs szükségünk természetes öltözékre.

2017. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!