Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15-től 18 éves korú fiúk, ezt...

15-től 18 éves korú fiúk, ezt tőletek kérdezem! Mi az egy lányon amitől vonzónak találjátok?

Figyelt kérdés
Pl:lányos stílus,fiús stílus, enyhe smink, erős smink,parfumbol edes vagy erosebb,vekony vagy noies alkat, mosolygos vagy komoly stb. Koszi a valaszt

2017. szept. 2. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányos, nem cicababás stílus, enyhe smink, különleges alkalmakkor persze nem árt az erős smink.

Nekem édes parfüm de ez totál változó. Nőies, fitt alkat, nem sovány de nem is elhízott, ha látszik hogy sportol nagy előny.

Nem az a legfontosabb hogy komoly vagy mosolygós, hanem hogy legyen személyisége, legyenek érdeklődési körei, hobbija, akár műveltsége (bár ezt túlzás elvárni), tudjunk róla beszélgetni a napi csevejen (hogyvagy, mizu semmi veled?) felül. És persze legyen humora, ne mindig nekem kelljen szórakoztatnom őt, nameg tudjon hallgatni nem csak beszélni. Öltözködésben is előnyös az egyediség, pl. a felül köldökig érő, de a p*psit alig eltakaró mininadrágtól a legtöbb fiú undorodik, úgyszintén az ugg lábbelitől, főleg ha az cicanacival van hordva.

2017. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki vékony az nem lehet nőies?
2017. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
A "nőies" alatt valószínűleg túlsúlyost értett. Valamiért szokás lett nőiesnek vagy formásnak (curvy) eufemizálni a kövérséget, ami egyszerre értelmetlen és sértő a vékony nőkre. Ezért fejtettem ki a kommentemben bővebben mit is jelent.
2017. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, bár én kicsit idősebb vagyok (21/F) leírom amit gondolok:

számomra a legvonzóbb az, ha egy nő képes felvállalni hogy szereti a férfit és nem csak azért van együtt a csávóval mert hogy "ő" azt akarta, hanem képes tenni is a dolgokért, tehát képes felelősséget vállalni a kapcsolatból és ha éppen a pasi elakadna valahol (mert ő sem tökéletes) akkor nyugodtan tudjuk folytatni ahol abbahagytuk és nem kell aggódni azon hogy hú most valamit elméláztam. Ha külsőket nézzük egyénfüggő, legyen alacsonyabb mint én, nagyon kevés smink, enyhe parfüm ha van nem árt, csípő széles és az sem árt ha van egy kis pocija :) (félreértés ne essék nem az elhízásról beszélek hanem egy kis anyupociról :D) ha lehet inkább mosolygós legyen, de ne mindenkivel hanem érezzem hogy egyedi vagyok a számára.

2017. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!