Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a skinny fat...

Hogy néz ki a skinny fat testalkat?

Figyelt kérdés

Ez lenne az?


[link]


2017. szept. 5. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy! Ez egy bombázó! Szerintem az a skinny fat, aki eredendően vékony alkatú, de túlsúlyos.
2017. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl

[link]

Aki vékony, de plötyi, puha, lapos a feneke stb.

2017. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek olyan állagú a "húsa", mint a zacskóba töltött puding, de alapvetően felöltözve vékony testalkatúnak látszik. Aki vékony, de nem feszes, nincsenek izmai.
2017. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:

"aki eredendően vékony alkatú, de túlsúlyos."


Minden túlsúlyos eredendően vékony alkatú.


[link]

2017. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
90%
Amit a 3-as írt. Évekkel ezelőtt én is ilyen voltam, nagyon nehezen jönnek rám a kilók és nem mertem sportolni, nehogy még fogyjak. Semmi izom nem volt rajtam, puha, lötyögő hús a kiálló csontjaimon. Szerencsére sikerült magamat "kigyúrni", így bár sovány vagyok, de már feszes és izmaim is nőttek. A skinny fat időben 43 kiló voltam, most 45 de számottevően "nagyobbnak" és jobban nézek ki mint akkor, ránézésre mintha sokkal nagyobb kilóbeli különbség lenne a 2 között.
2017. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Mint egy átlag csaj. Nincs elhízva, de löttyedt, épp csak annyi izom van rajta, amennyi a járàshoz kell.
2017. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!