Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet a testalkat típusom,...

Mi lehet a testalkat típusom, ha ezek a méreteim?

Figyelt kérdés

75-62-77

Ez a kalkulátor szerint banán/egyenes. Én viszont nem látom magam ilyen "alaktalannak". Az elképzelhető, hogy ez mégse banán testalkat, ha alacsony vagyok? (156 cm) Ugyanis a kalkulátor nem kérdezte a magasságot.

Kíváncsi vagyok a válaszokra és/vagy azoknak a véleményére, aki hasonló méretekkel rendelkeznek. :) Én sajnos nem tudom, hogy jól ítélem-e meg magamat, mert egy kicsit torz a testképem. :/

(Egyébként 44 kg vagyok, de dolgozom egy kis izom felszedésén, formásodáson, mert skinny fat-nek érzem magam.)



2017. aug. 10. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is banán. Az nem azt jelenti h alaktalan vagy, hanem hogy nincs sok különbség a csípőd és a derekad között☺ ettől még lehetsz csinos☺
2017. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!