Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik genetikailag telt alkat?

Létezik genetikailag telt alkat?

Figyelt kérdés

Itt hangoztatják, hogy mindenki, aki duci/kövér/telt, ha edzene és lefogyna, vékony lenne.


De mi a helyzet azokkal, akik nem tudnak egy bizonyos szint alá fogyni?

Nem is annyira súlyban mint centiben.


Nekem is szélesebb a csípőm (nem a zsír miatt), illetve nagy mellem van.

Amikor fogytam 8kgt-t és 50kg voltam 170cm-hez, akkor se tudtam 90 alá levinni sem a csípőbőségem, sem a mellbőségem, mert már kiálltak a csontjaim.


90-es csípővel pedig sehogy sem vékony az ember, mivel az már eleve szélesnek számít.


2017. szept. 6. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen, létezik, és a csontod tényleg nem fog lefogyni, de ez még mindig nem ok a zsírdisznóknak.

Van, aki nehezen fogy, és van, aki nagyon nehezen. Ez kifejezetten előnyös, ugye: kevesebbet kell enned. Attól is függ, hogy hány fogyókúrát csináltál már.


Egyrészt TÉNYLEG nem érdemes egy bizonyos alkat alá lemenni egy nőnek - pl. azért is, mert már nem nőies - másrészt viszont addig érdemes lemenni.


Kitehetnél képet, hogy nézel ki.

2017. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem letezik amit irsz az meg alkattipus a szeles csipo ha nincs rajta haj nem szamit teltnek ennyi. A matek tanarnom gebe vekony undoritoan vezna de a csipoje meg megis tok szeles ehhez na o se telt genetikailag hanem szeles csipoju. Na meg auswitzbq se voltak koverek nem eszel figysz ez az alapigqzsag
2017. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem létezik. Olyan van, hogy széles csípő, váll, különböző test alkat, de olyan nincs, hogy valaki genetikailag kövér.
2017. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ugy vagy jo ahogyan vagy!
2017. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak egy bizonyos szintig van ilyen, azért kövérnek nem kell lenni. Nekem is szélesebb a csípőm, 165 centi vagyok, 55 kilónál ha meggebedek se leszek vékonyabb. De teljesen jó vagyok úgy is.
2017. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

90-es csípővel nagyon is lehet vékony az ember, ha ehhez nem 150 cm-s magasság társul, hanem pl. 175 cm.

De 170 cm-s magassággal sem telt valaki csak azért, mert 90-es a csípője.

2017. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Aki nem ért hozzá, minek ír?


TÉNYLEG létezik olyan, hogy hízásra való hajlam, és általában igen előnyös tulajdonság. Azt jelenti, hogy jól hasznosítod az ételt, nem pazarolod el a benne levő tápanyagokat, és képes vagy belőle gyorsan nagyobb mennyiségű raktárat felépíteni. Az ember többek között azért nem pusztult ki annak idején, mert VAN ilyen hajlama. Egyénenként eltérően, persze.


Az igaz, hogy ma, amikor naponta akár 5-ször ehetsz, jó lenne mellé egy másik tulajdonság: a mértékletesség. Ami jelzi neked, ha jóllaktál.

Na, az még nem tökéletes, és a kövéreknél ráadásul rosszabbul működik.


Ettől FÜGGETLEN a széles csípő, ami a nőknél NAGYON előnyös, mivel így nem fognak belehalni a szülésbe, és ezért ösztönösen tetszik is a férfiaknak.

Még egy érdekes dolog: a férfiak nagy része kedveli a telt nőket, de az éhes férfiak még jobban kedvelik őket. Teltebb nőnek étteremben érdemes ismerkednie, ebéd előtt.


Tehát a kérdezőnk duplán előnyös tulajdonságokat örökölt, csak bedőlt a szokásos félretájékoztatásnak, ezért aggódik feleslegesen.

2017. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt két kolléganő,. Az egyik 160 cm magas, erős csontozatú, de nem látszott kövérnek. A másik 17o centi, vékony csontú, mégis molett volt. Súlya viszont azonos volt mindkettő.
2017. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most nagyon hülye leszek, de a 90 cm csípő az mióta sok?


Én kicsi vagyok, 50 kg alatt, de makkegészséges. Gyerekeim is vannak. Az állandó rosszindulatú megjegyzéseket rendszeresen kapom... Beteg, anorexiás stb. Nekem úgy néz ki, hogy 80-60-80 (csípő, derék, mell). És ismétlem, nagyon sovány vagyok. Tehát nem tudom, hogyan jött ki neked ez a "a 90 túl sok" dolog.


Amúgy meg maradjunk annyiban, hogy inkább a helytelen táplálkozási szokások az örökletesek... Mindenki a genetikára fogja, de szerintem a 90% - uknál nem ez a helyzet.


Én senkit sem akarok bántani, de eléggé bicskanyitogató, hogy engem folyamatosan bántanak a kis és sovány termetem miatt, miközben a legalább 80-90 kg - os nő előttem jön ki a Mekiből egy halom kajával. WTF?! Aztán ráfogja a genetikára és szidja tovább a hozzám hasonlókat...

2017. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!