Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Változni fog még a mellem?...

Változni fog még a mellem? Van aki ilyen cipőbe jár mint én?

Figyelt kérdés

tudom,hogy rengeteg hasonló kérdés van de nem akadtam válaszra és lehet nem ez az oldal a legmegfelelőbb de talán akad aki rendes választ tud adni vagy egy cipőben jár velem és a tapasztalatát meg tudja velem osztani.

Arról lenne szó,hogy 17 éves vagyok és 13 éves korom óta nem nőtt a mellem.Nekem amúgy nem lenne bajom,ha kicsi maradna de ami idegesít,hogy formája sincsen.Lányok biztos tudjátok milyen mikor elkezd nőni a mell és kicsit ilyen hegyes formátlan az egész.Nekem még mindig ilyen 17 éves létemre és félek,hogy nem fog változni és nagyon zavar.Az önbizalmamat is lehúzza mert a barátimnak mint nagy melle van.Illetve nem tudom nem volt még barátom de úgy vettem észre,hogy a fiúk is a nagyobb közepes melleket szeretik jobban illetve olyan is van aki szereti a kis mellű lányokat de formásakat. Az én mellemnek se mérete se formája.+ mielőtt bárki rákérdezne nem vagyok sovány.Inkább átlag vagyok és 172cm.


Szóval nem tudom fog még változni szerintetek? Van olyan lány aki hasonló helyzetbe van? Illetve fiúk titeket nagyon zavarna ha barátnőtöknek ilyen lenne?


persze biztos ha szeret valaki elfogad,de akkor is szeretném ha legalább formája lenne legfőképpen magam miatt.


köszi a normális válaszokat:)



2017. szept. 7. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a 007b .com oldalt (szóköz nélkül). Nézegesd a galériát. Én is borzasztóan éreztem magam a kis cicim miatt. Szerintem okolhatjuk a médiát, amiatt, hogy nem tudjuk hogy mennyi féle alakú és méretű mell "szaladgál" a világban.

Amúgy meg megeshet, hogy fog változni. Nekem idén nőttek egy kicsit, 19 évesen. Bár a környezetemben még mindig nekem van a legkisebb (osztálytásak, család, munkahely). Van akinek szülés-szoptatás után nagyobbak maradnak. Van akinek a nagy melléből "üres tejes zacskó" lesz.

A melled is változik, ahogy a tested többi része is. Elfogadni és szeretni kell. Bár elég nehéz. Nekem az oldal sokat segített.

A férfiak meg nem a melledért fognak szeretni. Azért fogják szeretni a melled, mert Rajtad van. :)


19/l

2017. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Fiúként azt mondom, hogy hidd el, nagyon sokan szeretik a kisebb melleket. Engem még el is riasztana a plasztikàzott. Szóval tényleg ne gondold túl a dolgot.


23/f

2017. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!:)(képet azért küldeni nem fogok bocsi:D) és 11. köszi meg fogom nézni az oldalt.:)
2017. szept. 8. 12:17
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem is icipici van, a legkisebb melltartó méret alig jó rám.

De én egyébként azt vettem észre, hogy a pasiknak ugyanúgy tetszem, mint nagyobb mellű barátnőim, sőt... 19 vagyok és nagyon régóta nem nőtt már.

2017. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

En 13 vok,eddig en is utaltam a mellemet, de a kerdest olvasva rajottem h nem panaszkodhatok, nem vok lemaradva☺


Engem egyfolytaban ezzel zaklatnak, mert az osztalyban mindenkinek nagyobb van mint nekem. Ok, akkor mondom ugy h rajtam kivul mindenkinek no a melle. Nekem el se kezdett noni😕


Szerintem se plasztikaztass, kitartas, meg

van remeny 😊😊😊

2017. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani,hogy ezek szerint a kis mell nem zavaró pasizásnál.köszi a választ:)
2017. szept. 8. 18:57
 17/17 A kérdező kommentje:
Amint a kérdésben írtam, hogy 13 éves korom óta nekem nem nőtt de azért egy minimálisat nyilván változott de ha jobban átgondolom igazából csak egy fél éve változott egy kicsit egy nagyon picit formásabb lett és egy tényleg iszonyatosan kicsit nőtt is.Viszont a barátnőimnek se volt 13 éves korukba nagy és nekik megnőtt,szóval 13 évesen még tényleg ne stresszelj ezen szerintem :) Ráér még majd ha olyan idős leszel mint én xd de remélem azért te szerencsésebb leszel mint én:))
2017. szept. 8. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!