Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez már kóros hajhullás? KÉP

Ez már kóros hajhullás? KÉP

Figyelt kérdés

Fésülködés során többnyire 3-4 hajszál hullik ki (reggel este bontom ki, amugy nem, mivel hullámos), ez eddig nem zavart.

Nemrég átálltam a kétnaponta hajmosásról a heti 2-re, azóta sokkal több hajszálat veszítek :(

Eddig olyan 20-25, szál volt per mosás, fel se tűnt, most meg 50-60 szál is akár (megszámoltam direkt).


Derékig ér a hajam, nekem ez rengetegnek látszott, azt hittem, van, vagy 200 szál, de megszámolva csak 60-65 lehet.


[link]


Forduljak orvoshoz, vagy még belefér?


Ez mosás után van, napközben nem tapasztaltam hullást (nem marad a kezemben egy se, ha végighúzom rajta)


2017. szept. 9. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem ez egy fésülködéskor is kihullik,hajmosáskor jobban,lehet valami vitaminhiány csak,érdemes elkezdened valami jobb multivitamint szedni
2017. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kóros. Azért tűnik ilyen soknak mert derékig ér és hosszú maga a hajszál. Mondjuk ha ezt rögtön azután tapasztaltad hogy gyakrabban mosod akkor lehet azért, nem volt hozzászokva a fejbőröd
2017. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ritkábban mosom most. Heti 3-4 helyett heti kétszer
2017. szept. 9. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk multivitamin helyett a méhpempőt ajánlanám. Természetes és tényleg használ.
2017. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Uristen de orulnek ha csak ennyi hullana ki.. :D nekem egy fesulkodes egy jooooo nagy marok haj..hajmosasnal meg vagy 3 maroknyi.. de mar hosszu evek ota.. megis olyan dus a hajam sokazor meglepodok egy egy fesulkodes utan hogy nem vagyok kopasz :D
2017. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Senki nem kérdezte a véleményed, 70%-os tartsd is meg magadnak -.-


A többieknek köszönöm

2017. szept. 11. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez most kinek szolt?
2017. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bunkó válaszadónak de már törölve lett
2017. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!