Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a "vintage...

Hogy tetszik nektek a "vintage rock" stílus? Képekkel.

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


2010. máj. 26. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Szeretem a rockot és az ehhez kapcsolódó stílusokat, de ez csak névleg az. Inkább azoknak a divatp*csáknak való, akik vagánynak akarnak tűnni.
2010. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon jön be.
2010. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tetszik, de az elnevezés nem túl találó
2010. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, azért is raktam inkább idézőjelbe.
2010. máj. 26. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak jók (pl. a 2-es képen alul a baloldali bőrkabi), de amúgy nem nagy szám. Hasonló bőrkabátom van, igazi bőrből!:)
2010. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mostanában minden csaj ilyeneket hord, aki nem őrült meg teljesen, de azért divatos akar lenni, viszont nem tudtam, hogy ez a neve. Mindenesetre nem annyira rossz és divatos is, szóval szerintem rendben van, bár nem dobom magam hanyatt tőle.
2010. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
A vintage egy nagyon nőies stílus zsabókkal, fodrokkal, masnikkal amiket még anno a 30-50évek stílusát öleli fel, és az egyik nagy kedvencem, Na most itt még egy árva masni sem volt. Nem tudom ki nevezte el így de biztos nem merre a stílusra és a rock ötvözésére gondolt. Egyébként tök étlagos stílus.
2010. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

most komolyan csak én látom azt,hogy ez az öltözet is minden divatemberre jellemző?!Nem nagyon tetszik,talán az első kép jó,de a többi nagyon távol áll a rocktól is,és mindenféle vintage-tól is! :S

Inkább trendinek mondanám..

2010. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még valami!A 3.-ban mi a rockos?a májküldzsekszon kalap? XD
2010. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen,legalábbis ehhez hasonló a stílusom.Ahogy elnéztem a képeket,de nem itt tudtam,h ezt így hívják,mert tudatosan erre a stílusra nem gyúrok rá.Ami tetszik ,megveszem.Keverem az elegáns blézert a rockosabb cuccokkal, vagy egy converse tornacsukával és rengeteg kiegészítővel..

Eddig csak pozitív visszajelzést kaptam a stílusommal kapcsolatba.Persze oké, ne tetszhet mindenkinek.Amúgy vki írta,h tinipi*sák hordják,akik menőnek akarnak tűnni....nos...én 18 éves vagyok...de nem hinném,h ezért akárkinél is menőbb lennék..egyszerűen ez vagyok én,sokszor azt sem nézem mit kapok magamra.

2010. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!