Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik stilus mellett dontsek,...

Melyik stilus mellett dontsek, ha mindkét stílust imádom: hip hop vagy rock-emo?

Figyelt kérdés
kerlek szepen ne irjatok olyat,hogy te azt se tudod,hogy milyne zenet szeretsz es azt akarosd,hogy mas irja meg,hogy miket hallgass??kritizalo valaszokat nem kerek...mind a ket stilust imadom, a hip-hop zeneket is imadom,es a rockot is es egyik fele sem huz jobban a szivem,megse lehet,hogy egyik nap rockerka vagyok masnap pedig hip hop-erka!!
2008. márc. 6. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
szerintem hiphoperka legyél! kevesebben vannak, ma már mindenki darkosan öltözködik, ami uncsi.
2008. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
itt a mi lakohelyunkon csakis hip hop-erok vannak a fiuk mind azok szinte :(
2008. márc. 6. 21:44
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Sztem lehetsz mindkettő,mikor milyen hangulatod van,és az hogy milyen zenét szeretsz az szerintem nem attól függ hogy mit veszel fel.Én pl.rock zene mániásnem vok,de ez a hétköznapokban nem látszik rajtam,csak annyi hogy főleg feketében járok,de azt is azért mert abban érzem jól magam.De pl.bakancsot csak koncikra húzok fel mert elég kényelmetlen lenne abban rohangálni minden nap.Amikor meg olyan kedvem van,akkor kiöltözök csinosan.Szóval abba öltözz amihez épp kedved van,és mások véleménye ne érdekeljen.Ismertem olyat aki nagy rockernek nézett ki és annak is hitte magát,közben meg fogalma sem volt arról,hogy miről is szól az egész.Ezek az un.Divatrockerek,és én nagyon utálom az ilyeneket.Szóval a lényeg,hogy nem a ruha teszi az embert.
2008. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Én írtam az előbbit,és elrontottam.Szóval rock zene mániás vagyok:)
2008. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
PUNK :D Najó, egyébként szerintem külön kérésed ellenére is azt kell hogy mondjam, idegen emberek nem tudnak helyetted dönteni. Ez függ a személyiségedtől, meg sok mindentől. Próbáld ki mindkettőt, és amelyikben jobban érzed magad, legyél az.
2008. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de en egyikbe sem erzem jobban magam :) vagyis mind a kettoben ugyanolyan jol erzem magam)
2008. márc. 7. 15:28
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
ha elég ügyenes tudsz öltözködni akkor próbáld meg kicsit keverni a kettőt! egyik ismim is ezt teszi és sztem még jól is néz ki.
2008. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Legyél nu-metálos! Az a hip-hop és a metál keveréke. Az már más tészta, hogy az emberek legkésőbb 16 évesen kinőnek ebből a stílusból... Egyébként meg szerintem nem érdemes görcsösen egyfajta stílus szerint öltözködni: legyél büszke arra, hogy nem ragadsz le egy stílusnál, és nem vagy csőlátású, mint az emberek többsége! :)
2008. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Úgy irigyellek hogy ez a legnagyobb gondod :) Arra nem gondoltál még hogy azt veszed fel ami kényelmes, illik hozzád, és még jól is áll? Egyébként próbálkozhatnál azza ha már mindenképp emo meg hip-hop, hogy mindkettőből veszed a kiegészítő cuccokat, és egy semleges ruhatárral hordod őket, amibe beszerzel pár szélsőséges darabot.
2008. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
27%
1ikse...
2008. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!