Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban csak az ilyen nők...

Valóban csak az ilyen nők lehetnek szépek? KÉP

Figyelt kérdés

Tehát akiknek erősen szögletes arcformájuk van, jellegzetes, kiálló arccsonttal, mint pl:


[link]


[link]


[link]


[link]


Sokan tévesen azt hiszik, ez egyedül hízás-fogyás kérdése, és minden vékony nőnek ennyire kiáll, ezért is szebbek arca is a vékony nők. Holott ez az arcformától függ.

Én is vékony vagyok, nekem látszik az állcsontom oldalról, de mivel ovális arcom van, nem áll ennyire jellegzetesen ki.


2017. szept. 12. 20:56
 1/8 A kérdező kommentje:
nekem is
2017. szept. 12. 20:56
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2017. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Világéletemben a kerek női arc vonzott. Ezek szerint nekem eddig csak ronda nők tetszettek (meg néhány "szép" is persze).
2017. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 AchromaticSmarties válasza:
Lóf_szt!
2017. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem is szebb a kerekebb arc. Nyilván Angelina Jolie fénykorában bomba nő volt, de akkor sem top 10-es arcra.
2017. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont nagyon bejön ez a fajta arc, de hülyeség, hogy csak az ilyen nők szépek.
2017. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezek egyáltalán nem jönnek be. Legyen kicsi, kerek, aranyos, nagy szemekkel.
2017. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak az ilyen nők lehetnek szépek mivel a szépség relatív. De igen, az ilyen karakteresebb arcúak akikre általában rámondják, hogy szép. Az arckontúrozás is ezért ilyen felkapott, mindenki hasonló arcot szeretne.
2017. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!