Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én tapasztalom, hogy a...

Csak én tapasztalom, hogy a kevésbé vonzó lányok sokkal sunyibbak, veszélyesebbek, mint a valóban vonzóak, feltűnően szépek?

Figyelt kérdés
Az igazán szép, vonzó csajok legalább hamar kimondják még, ha durván is, hogy ronda vagy, kopjál le. Ezek a kis szürke kisegerek meg még játszadoznak is velem, kedvesek hozzám, mintha bejönnék nekik olyan célzásokat tesznek, azátn meg hirtelen átvágnak, mondjuk fogadásból taliznak velem, smárolunk ilyesmik, vagy egyszerűn letiltanak fb-n, pedig előtte tök normálisan beszélgettünk. Ezek megtörtént dolgok sajnos, pedig azt hittem azok a lányok, akik nem olyan szépek és nem tapadnak rájuk a fiúk, sokkal nagyobb szívvel rendelkeznek, de tévedtem úgy látszik. :(

2014. jún. 25. 13:07
 1/5 anonim válasza:
Erre azt kell hogy mondjam, hogy rossz körökben mozogsz.
2014. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20 év alatti vagy,meg a csajok is.Szerintem várj még pár évet,hátha megkomolyodnak.
2014. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
létező jelenségről írsz valóban kérdező, magam is tapasztaltam :D
2014. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak te.
2014. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod a feltűnően szépeket általában körülugrálják, míg a kevésbé vonzóakat nem annyira, biztos jól esik nekik, vagy nem akarnak megbántani.
2014. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!