Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban az igazán jó csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az igazán jó csajok nem sminkelik magukat, mert anélkül is szépek?

Figyelt kérdés

Ezt mondta az egyik csaj ismerősöm. Hogy az sminkeli magát, aki tudja, hogy nem szép az arca, tele van hibával, és el kell rejtenie.

Aki tényleg szép, az nem sminkeli magát, mert nem kell neki.

Ez igaz?

De akikre azt mondják a haverjaim, hogy "hű de jó csaj! Ahhh!" azok mind sminkkel járnak mindenhol...



2013. jún. 5. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
jajj ugyanmár aki szép az smink nélkül is szép, de igényes is szóval sminkeli magát:)
2013. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább önbizalom és szépség kérdése. Mert hiába szép valaki, ha csúnyának látja magát ugyanúgy levakolja a fejét, mintha tele lenne ragyával.

De a természetes szépség a legjobb, ebben igaza van. "Aki igazán szép, reggel is szép."

2013. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem, inkább úgy vettem észre hogy az önbizalom hiányos, magukra keveset adó lányok sminkelnek keveset, öltöznek egyszerűen, stb.
2013. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Zakathol ***** válasza:
100%
A kis pelyhespcsű tizenéves gyerekeknél még az számít jó nőnek aki szép arcot fest magának. Egy felnőtt, értelmileg nem visszamaradott férfi viszont a smink mögé lát.
2013. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés... A szépség elég tág fogalom. Nekem a bőröm nagyon szép, így soha nem sminkeltem magam. Minek? Azért kenjek magamra mindenféle kencét, hogy lefojtsa a bőröm? Ettől függetlenül nem tartom magam sem jó csajnak, sem szépnek, szimplán átlagosnak. Tehát a kettőnek semmi köze egymáshoz!

Az eddigi barátaim viszont kivétel nélkül megjegyezték, hogy jó mellettem ébredni, mert ugyanolyan "szép" vagyok reggel is, nem okozok csalódást. Ellenben néhány lánnyal, akiknek az arca smink nélkül úgy néz ki reggel, mint a mars.

2013. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A smink szerintem olyan mint az autó tuning...ha jó arányokban alkalmazod, akkor egy szép nőből is lehet még többet kihozni, egy csúnyább lányon meg kifejezetten sokat tud dobni. De lehet csinálni ízléstelenül és mérték nélkül is, ott meg mindegy milyen az alapanyag, a végeredmény borzasztó lesz.
2013. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy aki nagy mellénnyel van, az önbizalma is nagy. Általában azok sminkelik agyon magukat, akik smink nélkül ki sem mernének menni az utcára. Lehet, hogy ennek van alapja, mert bőrproblémái vannak, de az is lehet, hogy irreálisan látja magát, és smink nélkül is jól néz ki. Vagy csak tini. Aki szép, az smink nélkül is szép, vagy szolid sminkkel, nincs szüksége többre és önbizalma is van.
2013. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4es számból vette ki a szót
2013. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hyatt ***** válasza:
Sminket alkalomhoz ölt az ember már évezredek óta. Nincs vele semmi baj amíg nem viszi túlzásba.
2013. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Még mindig ott tartunk, hogy a nő akkor a legszebb, amikor smink nélkül, kócosan mellettünk ébred. ;)
2013. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!