Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erős lábszag ellen praktikák,...

Erős lábszag ellen praktikák, szerek, javaslatok, amik hatásosak?

Figyelt kérdés

Nagyon erős lábszagom van, ami már nagyon idegesít. Sok mindent kipróbáltam, de eddig sikertelenül, így várom tanácsaitokat ez ügyben. Minden ötlet, praktika, szer érdekel.


Előre is köszönöm a segítségeteket.


2017. szept. 14. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Cipődet is szagtalanítottad? Hiába tiszta a lábad/zoknid, ha a cipőd büdös.

Éjszakára szórj a cipőidbe szódabikarbónát vagy őrölt kávét, reggel öntsd ki belőle.

Ha esetleg van olyan, hogy nem mész sehova 1-2 napig, akkor addig benne is hagyhatod. Elveszi a szagokat.

2017. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ecetes vizbe áztasd a lábad, és a cipőt is mosd ki rendesen, majd ecet mehet bele. Utána púderozd be.
2017. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, az egyik cipőm volt a hibás. Akkoriban annyira csóró voltam hogy egy cipőm volt, egyszer bepunnyadt a lábam, és onnantól fogva mindig megbüdösödött. Talán az is segíthet, ha több cipőd van, és váltogatod, hogy legyen ideje kiszáradni.
2017. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
Nagy ívben kerüld a műszálas zoknikat és cipőket. A műszál jele ezen a képen a bal oldali jel: [link] Egyértelmű, hogy a cipő talpa műanyag lesz, de a felsőrész és bélés anyaga ne legyen az, lehetőleg még részben sem. Ha részben az, egymás mellett van a műszál és a textil vagy a bőr jele.
2017. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom fiú v lány vagy e, de javaslok pár ötletet . általában nekem is szokott büdi lenni, 1.ecetes vízben kell áztatni ha ez nem szódabikarbona , 2. hintőporozni, 3 lábspray, 4 jó minőségű zokni pl bambusz és Pataki zokni rendelni is lehet, 5. jobb fajta cipők amik szellőznek. remélem tudtam segíteni. esetleg még teafüvet kell belerakni a cipő éjszakánként és kimegy a büdi
2017. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, a múszálas zokni volt nálam is a hibás...


azt megszüntetve kb. eltűnt a lábszag.


egyébként hatékony praktika még a gázálarc és a könnygáz

2017. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meg lett oldva már a probléma? ha nem szívesen adhatok pár tanácsot..
2017. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!