Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lábszag ellen milyen zoknit?

Lábszag ellen milyen zoknit?

Figyelt kérdés
100% pamut zoknit mondanak, de hol vegyek jo minőségű zoknit emberi áron? Mindig 90%-os amiket találok.
2017. márc. 21. 07:28
1 2
 1/15 Alain Delon ***** válasza:
73%

1. A láb rendszeres mosása (fürdés, zuhanyzás).

2. Azon a 10%-on már nem múlik semmi. Nyugodtan felveheted a 90%-os pamutot.

3. A cipőn múlik a legtöbb! Olyat nem szabad hosszú távon hordani, aminek a felsőrésze műszál, műbőr. A címkén ennek a jele egy összenyomott négyszög (egy ilyesmi, csak állítva: [link]

4. A cipő kialakításában pedig az a fontos, hogy ne legyen szoros, hanem legyen egy kis hézag, szellőzés, főleg a lábujjaknál.

5. Lehet használni lábszag elleni deokat (környezetvédelmi szempontból a pumpásokat ajánlom.

2017. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Van kizárólag lábra használható dezodor. Akármelyik drogéri markban lehet kapni.
2017. márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

A pamut a legjobb ha tocsogni szeretnel az izzadsagba.

A nejlon a legjobb mert nem szivja nedvet ezaltal nem tartja es az anyagnak koszonhetoen hamar szarad!

Lasd. Edzo ruhak is mind nejlonbol vannak es nem pamutbol.

2017. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Pamut zokni.

De 70-80%-ban a cipőn is múlik, lesz- e lábszagod.

Ne rosszul szellőző műbőr bélést válassz- ha ilyen van benne, inkább tegyél bele extra talpbélést bőrből, vagy textilből.

Ami még jó az a Scholl lábszagtalanító spray ilyen sárga kupakos, 1 flakon nálunk már lassan 2 éve tart. Ha lábszag lesz befújjuk vele, tök jól működik.

2017. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Pamut zokni, minel magasabb pamut tartalommal, 90%-os szerintem teljesen ok.

De valoban a cipon is rengeteg mulik ahogy elottem irtak, mivel nyilvan otthon ulve cipo nelkul senknek sem budos a laba (felteve hogy tendszeresen tisztalkodik).

Cipobe mindenkepp vegyel vekony bor talpbetetet, es figyelj oda ra, hogy legyen ideje kiszaradni, kiszellozni, ha lehet otthon vedd ki belole.

Ezen kivul vannak fertotlenito deok cipobe azok nem csak a szagot nyomjak el, hanem a szagot okozo bakteriumokat is.

2017. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Alain Delon ***** válasza:
48%
Elrontottam fentebb a linket. Ilyesmi a műszál jele, csak állítva: [link] .
2017. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Igazából a pamut zokni is annak jó, aki nem izzadós. Magamról tudom, hogy izzadós vagyok és a pamut zokniba izzad a lábam és ugyan úgy büdösödik. Mivel a lábbelikben folyton beleizzad a láb, így tiszta zokni, tiszta láb is ugyan úgy büdösödik.

Szóval a lábbelit is be kellene fújni, vagy kiszellőztetni, esetleg kimosni, sport és torna cipőket kilehet. És akkor jó ideig nem büdösödik.

2017. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én izzadós vagyok, és minden összetételű zokniban, cipőben, bármilyen deóval izzad a lábam és hát nap végére némileg szagos, ha fürödtem is. Nem is gombás pedig. Én ecetes lábfürdőt szoktam venni, akkor kevésbé izzadok.
2017. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Patikában vegyél Chinofungin spray-t. Minden éjjel fújd be a lábad. Egy hét és rendbe jön.
2017. márc. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8.

Pszichologus latott mar?

Mert ennyi izzadas mar idegrendszeri bajra utal!

2017. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!