Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érzéstelenítik a...

Hogyan érzéstelenítik a nyelvet, szúráskor?

Figyelt kérdés
szóval, nyári szün. elején megyek lövetni nyelv piercinget, és nagyon félek, rosszul informált vagyok ezügyben. valaki mondja meg légyszives, ugye lidocainnal érzéstelenítik, és a fő kérdés az, hogy lidocaint Injekció, vagy spray formájába adják?:S Vagy ezt így külön lehet kérni?:O Légyszi segítsetek! köszi előre is a válaszokat!!!
2010. máj. 26. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Lidocain Spray-t használnak,nem injekciót.

Elfog zsibbadni a nyelved,szóval nem fogod érezni és egyáltalán nem fáj,ne félj!!! :)

2010. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a nyelvedet szúrni fogják, nem lőni. lidocain sprayvel fújják be, magából a műveletből semmit nem fogsz érezni. de a következő egy két nap azért nem lesz kellemes, arra készülj fel, persze azért kibírható. attól függ kinek milyen a fájdalomküszöbe. én bevallom kicsit szenvedtem mikor kiment az érzéstelenítő, hiába jegeltem, nem sokat ért....
2010. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én injekciót kaptam. Nem tudom,h összefügg-e,de nem dagadt be és tudtam enni rendesen.
2010. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért a három saridon négy feles komó sem árt előtte.
2010. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lidocain.
2010. máj. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huh most megnyugodtam^^ Köszi szépen mindenki!:)
2010. máj. 27. 08:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fújták. Úgy is éreztem, de nem volt vészes. Utána nekem nem dagadt be, de a szülinapi tortámat sem tudtam megenni, csak egy kis habot!! Nagyon hamar meggyógyult, de jó pár napig nem tudtam, mertem nyelni, mert fájt, és olyan érzés volt, mintha lenyelném a piercinget, húzta nagyon a nyelvemet, fájt. De ki lehet bírni!
2010. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!