Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy FÉRFINAK melyik vonzóbb?

Egy FÉRFINAK melyik vonzóbb?

Figyelt kérdés

Az a nö aki hangosan vihog vagy aki csendesebben mosolyog?

Ez csak egy példa kérlek irjátok le hogy milyen viselkedés számotokra a vonzó?



2017. szept. 19. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:

MINDENKI MÁS, fogjátok már fel.

Van amelyik vonzóbb valakinek, van ami a másiknak undorító. Ez olyan, mint a szépség; relatív.

Nekem pl nem kéne hangosan vihogó csaj, az jutna eszembe róla, hogy fel akarja hívni magára a figyelmet és a középpontban akar lenni.

2017. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyik sem vonzó számomra. Nyugodtan nevethet, de ne röfögve, ne hörögve, ne hahotázva mint vmi részeg tehén. Nőiesség..kápís? ;)
2017. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy hangosan vihogó nő csakis egy férfi számára lehet vonzó. Nőként megőrülök az ilyen ostoba p!csáktól.
2017. szept. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hangosan vihogó nő csak annyiban "vonzóbb", hogy látjuk rajta, hogy

1.) sgghülye, ezért könnyen lehet manipulálni,

2.) arra játszik, hogy minél előbb jól megfarkaljuk.


Tehát instant szex szempontjából, mikor csak megrakni akarjuk aztán lelépni, "vonzó" lehet az ilyen primitív lotyó.

2017. szept. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se vonzó, ne már, hogy te képes lennél megrakni egy idiótát. Én biztos nem égetném magam vele hazafelé, és reggel mikor felkelnék, már nekem se lenne agyam. Ja és hogy milyen nők a vonzók? Akiknek a szex még csak eszükbe se jut, legalább 1 évig.
2017. szept. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Passz nekem is vannak dolgaim a nőnek is vannak
2017. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat ez elég vicces.en hangosan nevetek no létemre de emiatt nem érzem azt h egy ostoba liba lennék csak szeretem jól érezni magam akinek meg ez nem tetszik ez van vagy elfogad vagy tovább al ilyen egyszerű.en meg soha nem kaptam emiatt jelzőket,ha kapnék is akkor sem változnek meg mert én ilyen vagyok és így érzem jól magam nem fogom más miatt rosszul érezni magam.az meg h valaki a középpontban van nem a nevetése határozza meg,hanem h vezéregyéniség és mások tisztelik,szeretik.a másik h azt várja h megfarkalljak,ez is egy elég primitív kijelentés már ne is haragudj h jön a neveteshez a dugas?!szoval értem ha már hangosan nevetek akkor azt várom h valaki vágjon már gerincre?!ertem jár a keksz;)
2017. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hangosan vihogó, harsány, társaság középpontja-típusú nő nem vonzó.

Nem gondolok róluk semmi rosszat, mint például "nem intelligensek", "nem okosak", szimplán idegesít ez a viselkedés.

Amikor próbálkoztam egy ilyen nőnél, őt meg az idegesítette halálosan, hogy nem pörgök minden pillanatban, nem röhögök ordítva és nem vagyok központi figura stb...

Rájöttem hogy nem vagyunk egymásnak valóak ilyen stílusú nővel és ennyi.

Ettől függetlenül sem nézem le az ilyen stílusú nőket.

2017. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!