Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyik tükörben jó a lábam...

Egyik tükörben jó a lábam másikban vékony? Melyik az igaz?

Figyelt kérdés
Ha otthon nézem a tükörbe úgy egyikben vékony egyikben meg pont jónak mondanám.Ha például az edzésen a nagy tükörben nézem akkor normális pont amit szeretnék.De mondjuk ha városban tükrös ajtóban látom magam ha elmegyek az utcán ott is jó.De élőben ránézek és vékonynak találom. De van olyan tükör ahol teljesen vekony.Én egész életemben ezeken izgultam hogy ne legyenek nádszál vékony lábaim.Jó amikor azt írtam hogy pont jó akkor a vékony kategóriában értettem de már a vastagabb fajtába. Nem merek szoknyába sem menni ezért mert nem tudom hogy jó e vagy sem. Amúgy 168 cm vagyok és 55 kg.
2017. szept. 22. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Fotón milyen?
2017. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tükör nem ad teljesen valós képet.... :)

Fotózd le magad (nem tükörben), ahol látszódik az alakod és úgy viszonyíts. Ez adja a legreálisabb képet

2017. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!