Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 18kg-t. Hol még...

Fogytam 18kg-t. Hol még kövérebbnek látom magam hol pedig azt látom a tükörben, hogy vékony a derekam kint a kulcscsontom. De nem kapok pozitív visszajelzést. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval sosem voltam egy vékony alkat sőt az átlagos és túlsúlyos határán mozogtam egész életemben.Eleve nem vagyok egy szerencsés emberke a hormonjaim miatt, erre rátett egy lapáttal az,hogy egy gyógyszer még jobban felbolydította a dolgokat és felhíztam 94kg-ra mindössze 4 hónap alatt.Nagyon keményen dolgoztam,hogy fogyjak de meg sem moccant egy jó 8-10hónapig a súlyom majd szépen lassan kb 1 éve elkezdett beindulni..hol havi 1 kg hol havi 3..kb a kiinduló súlyom nyertem vissza nagyon kemény harcok árán ..néha látom,hogy fogytam néha meg iszonyat nagy elefántnak látom magam..de a régi ruháim beérnek..viszont senki nem dicsér meg(anyun kívül) bezzeg mikor híztam akkor azt hangoztatták bőszen egy évig...aztán megszokták..és rosszul esik,hogy nem kapok dicséretet mert nagyon nagy munkám van benne..de akkor ezek szerint nem látszana? mégiscsak a dagadt énkép az igazi? de akkor,hogy jönnek rám a több számmal kisebb ruháim?
2016. márc. 1. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
most erre mit írjunk..linkelj képet és megmondjuk hogy kövér vagy e vagy vékony. de szerintem foglald le magad valami mással. ez az egész nem ér annyit hogy rágódj rajta :)
2016. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kerülöm az egész alakos képeket,hát vékony semmikép nem vagyok azt tudom..centikben mell:105-derék:74-csípő:105 ez 175cm magassághoz..csak nem értem,hogy miért látom magam néha így néha úgy
2016. márc. 1. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Testképzavar. Azzal meg ne törődj, hogy nem dicsérgetnek, az nem jelenti azt, hogy látszatra sem fogytál. Mellesleg lassan is fogytál, így nem volt szembetűnő a fogyás.
2016. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
105-74-105? Az igen! Erre csak egy szó van. Hogy bombasztikus csaj lehetsz!
2016. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj szerintem azért nem dicsergetnek mert nem akarják beismerni, hogy upsz ez a lány ilyenre is képes, és biztos meg vannak szeppenve ;)
2016. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!