Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől törik le a zselés műköröm?

Mitől törik le a zselés műköröm?

Figyelt kérdés
Van két vendégem akiknek állandóan letörik a körmük, de senki másnak nem, sőt mások meg vannak elégedve hogy mi mindent csináltak a körmükkel és mégse törött le. Én csinálok valamit rosszul?

2017. szept. 26. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta van műkörmük? Csak azért kérdezem mert eleinte nekem is furcsa volt és nem tudtam bánni velük, tiszta béna voltam, ezért gyakran eltörtem pl.véletlenül beütöttem valamibe vagy visszahajlott stb., pedig nem is volt hosszú. Később pedig már megszoktam és azóta semmi baja nincsen, nem törik le, nem reped meg, pedig ugyanúgy használom a kezeimet, ujjaimat.

Szerintem, ha egyébként másoknak rendben van, akkor ott nem veled vagy az anyagokkal van a baj.

2017. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj rá magasabb C ívet és akkor sehogysem tudja letörni.
2017. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pár hónapja van műkörmük, volt már, hogy magas C ívet csináltam és ugyanúgy... De az egyik mondta, hogy ő azzal nyitja a sört meg az ilyen üvegeket, dobozokat. Gondolom ezért is történhet ez :( csak eléggé bánt a dolog
2017. szept. 26. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik a vendégekkel előre le kell tisztázni hogy mire akarja használni a műkörmeit.


Mert ugye a nem rendeltetés szerű használatból eredő problémákra nem fogsz garanciát vállalni.


Ha elromlott a fúrógép és a körmeivel akar lyukat vájni a falba az nem a te dolgod.

2017. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!