Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ritka hézagos csírahiányos...

Ritka hézagos csírahiányos fogaim megcsináltatására költsem inkább a pénzem vagy új számítógépre? (250-300 ezer kb)

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyértelműen a fogaimra költeném...
2017. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogakra
2017. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fogakra. Nem csak esztétikus, de egészséges is, ha rendben vannak a fogaid.
2017. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Új számítógépre költeném. A számítógéppel lehet pénzt csinálni a fogaid megcsináltatására. Persze csak akkor, ha tudod, hogy.
2017. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fogakra.

Nekem nagyon megnyugtató volt, amikor megcsináltam a fogaimat. Végre nem kell miattuk szégyenkezni.

2017. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a fogaidra, jobb érzés lesz utána, hogy jó helyre ment a pénz.
2017. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én feltenném a kérdést a Számítástechnika topikban is, kíváncsi lennék a válaszokra. Ha még az ottani válaszolók is a fogakat javasolnák, akkor nincs is kérdés. De látszik, hogy te is a fogak felé húzok, különben nem iebben a kategóriában tetted volna fel a kérdést :)

Volt egyszer a szexualitás kategóriában egy kérdés, hogy Csoki vagy Szex? A legtöbben nyilván a szexre szavaztak. Ott is csak annyit írtam, hogy ezt érdemes lenne az Ételek topikban is kiírni, úgy lesz valós a kép :D

2017. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb 1 db implantátum + felépítmény jön ki a keretből. És lássuk be, fogpótlásnak az a rendes módja, nem a hidak meg fix protézisek,mert azzal csak a többi fogat is tönkreteszik
2017. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: két implant kijön belőle, a felépítményt meg ráér később fizetni.
2017. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8. Reflux betegség teljesen marta koptatta a metsző fogaimat így fele zománc hiányzik róla, szóval lehet jobb ilyenkor a híd, nem?
2017. szept. 28. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!