Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Keves az onbizalmam, pedig az...

Keves az onbizalmam, pedig az emberek szepnek tartanak. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

13,5 eves lany vagyok, 163 cm 47 kg (kevesnek tunik de pont jo)

Az emberek szepnek tartanak, tetszek fiuknak is (bar jelenleg egyet sem tudok konkretan) , megneznek az utcan, sot itz GYK-n is tettem fel kepet es azt mondtak nagyon szep vagyok, es egy ideig meg is dobta az onbizalmam, de most ujra romokban hever. Egyszeruen nem tudom elhitetni magammal, hogy jol nezek ki, gatlasos vagyok es allandoan azon jar az eszem, ki mit gondol rolam. Hihetetlen nagy megfelelesi kenyszer van bennem az uj baratnoim miatt, akikkel mar nem nagyon vagyok, mert csak tonkreteszem magam, mert nem vagyok olyan tokeletes, mint ok. Regen nem volt baj az onbizalmammal, de uj suliba kerultem, es itt ment tonkre, pedig mar jopar baratom is lehetett volna (persze nem akarok meg)


Ha tenylegesen szep vagyok a visszajelzesek alapjan, akkor mit tegyek, hogy ezt el is higgyem, es tartos es eros onbizalmam legyen?



2017. szept. 28. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Bízz magadban... És hidd el amit mondanak az emberek... És ne másnak akarj megfelelni hanem magadnak...
2017. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
[az esetleges helyesírási hibákárt bocsi a szöveg ertelmezhetőségéért meg nem vállalok felelősséget XD] Helló a megoldás az hogy szarj mások véleményére, csak annak higgy akiben bízol. pl ha engem érdekelne hogy a szomszéd pistike szerint szar vagyok akkor nem tudom mi lenne mert nem érdekel XD (ezt jól meg mondtam)a szar mindenkire "elv" amiatt alakult ki mert kb 1 éve a suliban minden nap beszólogattak (ezek viccesebbek mert valamiért a rosszak nem maradtam meg az emlékezetemben) "zsiráfgondozó"(magasságom miatt) még egy verset is kaptam miszerint "elol deszka hátul léc középen fürészpor oldalt csak maradványok(idk why) belül meg csak a szent lélek tart össze"(csontkollekció voltam és vagyok) ezeken jót röhögtem ez volt 7.-ben előtte azthiszem még magamra vettem (meg ugye mást mondogattak) csak az változott hogy réjöttem arra hogy ne más mondja már meg milyen vagyok én (szívem szerint ezt is kifejteném de valszeg az kicsit hosszú lenne) viszont ha jól értelmezem akkor te nem vagy a célkeresztben és emiatt nem értem azt hogy miért hiszel inkább 3-4 (nemtudom mennyi új barátnőd volt) embernek mint mindenki másnak alakíts ki egy baráti kört akikben bízol és ha ők nem mondják akkor ne hidd el (bár ahoyg tapasztaltam elég furák vagytok ti lányok barátság terén egyszer "szercsi" 5perc mulva "a qva anyád" idk how so nem tudom hogy ezesetben jó ötlet-e amit írtam)
2017. szept. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hibákért* értelmezhetőségéért* (ha figyelném hogy mit írok akkor talán lenne értelme is XD)16/f
2017. szept. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, johetnek meg!
2017. szept. 29. 05:48
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 koszi a valaszt, minden nap ezt probalom, de nem megy :/


#2 erdekes stilusban irtal de ertem amit mondani akarsz, koszi :D


Mosz van egy regi uj legjobb baratnom, na vele onmagam vagyok, nem vagyok feszult, rengeteget nevetunk, ennyivel javulz a helyzet egy ido ota. Viszont szeretnek olyan lenni akinke ugy megfog a kisugarzasa, de ahhoz meg onbizalom is kellene...

2017. szept. 29. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!