Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megérné újra kiszőkülnöm?

Megérné újra kiszőkülnöm?

Figyelt kérdés

19 éves csajszi vagyok.Májusban váltottam át sötétbarnára.Eredeti hajszínem egy kicsit világosabb barna.Május óta ugymond tök szr dolgok történtek velem..tudom nem sok köze van a "bebarnuláshoz"de szőkém boldogabb voltam.Plusz akkoriban fehérnemű meg aktmodellkedtem.Szóval boldog voltam.

Most a feketét is kipróbáltam de nem tetszett..ezért most sötétbarna vagyok...de most van új pasim és amugy is egyre több pasi barátok is mondják hogy a szőke az olyan szexis volt nekem.Am kék szemem van,barnulni is szoktam.Szóval barna bőröm.De az tény gogy a szőkétől azért jellet megválnom mert egyszer a szőkítő leégette (50 percig hagyta rajta véletlen)és a derékig érő hajacskámnak a fele letört...pluszég a pasik azt mondják köztük új pasim is hogy legyek újra szőke..na addig a barátnőik szerint ne legyek az mert a barna jobban áll..


2017. okt. 9. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
*barátnőim szerint állt rosszul a szőke..
2017. okt. 9. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:
A lobotómia károsan hat az agyi tevékenységre
2017. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj... A szőkeség belülről fakad...
2017. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tennék rá kuuuurva sok köteg pénzt, hogy csak valami csávó trollkodik. A szomorú az, hogy lehet elveszteném, de nem is a pénz hiánya tenne igazán boldogtalanná.

Rip humanity

2017. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!