Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megérné befizetnem egy örömlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné befizetnem egy örömlányra?

Figyelt kérdés

Nem útszélire hanem normálisra. Eddig eszembe se jutott volna ez az ötlet. Meg igazából becsülöm magam annyira hogy ne tegyek ilyet, de mégis felvetődött bennem most.

Jóhiszemű, alapjába véve kedves, udvariasnak tartom magam és csúnya se vagyok igaz nem is a legjóképűbb. Sportolok amióta az eszemet tudom szóval kidolgozott testem is van és elég sok mindenhez értek. Viszont a lányoknak mégsem tudom "eladni" magam, mindig valamit elszúrok az udvarlásban az olyan lányokkal akik komolyan érdekelnek vagy csak a mai lányok így telibe*zarják azt az embert aki nem hazudik nekik éjjel meg nappal nem tudom.( de aztán meg mindenhol sírnak hogy ma már nincs egy udvarias férfi se...). Eddigi életemben kb max 5-7 ilyen lány volt aki komolyan érdekelt, máskülönben csak szexért vagy vmi kamu kapcsolatért nem vagyok hajlandó a földön csúszni mászni egy lány után.(tehát van olyan akivel összejöhetett volna a dolog nem is egy). 22 éves vagyok és szűz,de már szorongok 1-2 éve emiatt. Egyrészt mert én is csinálnám már másrészt társadalmi beidegződés.

Szerintetek mind ezeket számba véve megérné vagy sem? A leírtakkal kapcsolatban felmerült témákhoz is nyugodtan írjatok.



2016. márc. 5. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
méreteid ?
2016. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 VirágésBence ***** válasza:
91%
Most ha te úgy gondolod, hogy neked nem fontos, hogy érzelmileg közel állj az első személyhez akkor fizess be, aztán vagy megbánod vagy nem.
2016. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
" csak szexért vagy vmi kamu kapcsolatért nem vagyok hajlandó a földön csúszni mászni egy lány után.(tehát van olyan akivel összejöhetett volna a dolog nem is egy). 22 éves vagyok és szűz,de már szorongok 1-2 éve emiatt" Beszélgess el a tükörképeddel ÖSZINTÉN!
2016. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Inkább járjál bulikba hétvégente. Lazulj előtte egy kis itallal, pl. egy üveg pezsgő erre a legtökéletesebb, amitől már kellően laza és feldobott leszel, de még nem esel szét. Buli közben meg már szinte semmit se igyál, amikor elkezd tisztulni a fejed, akkor az adja az extra önbizalmat, hogy látod, hogy körülötted a csajok is már pár italtól feloldottak, amit viszont piásabban vennél le kevésbé. Elején próbálkozz középszerűbb csajokkal is. Ilyen hangulatban csajok is nyitottabbak egy kis simulásra, csókra lassúzás közben, ha ez megvan akkor beszéld meg velük, hogy facebookon keresed őket holnap is. Ennél többet első estére felesleges tervezni, mert kicsit is normálisabb csajoknál jellemzően van egy ügyeletes józan barátnő, aki azt még hagyja, hogy ott tapizd, csókold a barátnőjét, de azt már nem hogy hazavigyed.
2016. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

fizess be ez a sorsod ugy is

de sztem minden héten máshoz menj hogykipróbáld mejik a legjobb

csússzál másszál egyiktől a másikig

sok sikert

2016. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rám is rám illik ez a leírás, még korban is. És én is gondolkodok már ezen egy ideje. De én nem feltétlen mennék egy rosszlányok-os csajhoz. Inkább szextárskeresőkön nézelődök. Nem hivatásos k€rvák, hanem olyan nők akik szintén csak dugni akarnak. A korombeli idióta bulis picsäk nem érdekelnek és a normális lányok is inkább már a feltűnősködő pasikat keresik.
2016. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ártani nem árt, és ha olvasgatod a beszámolókat róluk, soknál írják hogy teljesen barátnő feeling van, tehát mialatt ott vagy kedves, közvetlen, nem érezteti hogy csak a pénz miatt dughatod meg.
2016. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#1 ? Milyen méreteim ? 175cm , lent minden rendben :D 18 és 4,5
2016. márc. 6. 00:13
 9/13 A kérdező kommentje:
#2 úgy látom nem érted.
2016. márc. 6. 00:18
 10/13 A kérdező kommentje:
bocs az előző a 3-asnak szól :D
2016. márc. 6. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!