Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lábszőrtelenítés fiúként?

Lábszőrtelenítés fiúként?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

(kor és nemet)



2017. okt. 10. 16:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
Meglepődve olvastam amit gondolsz és ezekszerint nem csak te... Selymesebb, szőrtelen láb? What?! Szerintem egyáltalán nem férfias, meg hogy barátaid akadnak ki azon, hogy milyen szőrös vagy? Ba..ki, férfi vagy, milyen legyél? Szerintem igenis nagyon szexi tud lenni egy szőrös férfi láb, nekem abszolút nem tud vonzó lenni egy borotvált sima, esetleg borostás érintésű "férfi" láb. Hu, hol tartunk már.
2018. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%
Nekem semmi bajom vele ha leszedi magáról, csak a tulajdonságai alapján maradjon férfi. Ha ügyes, talpraesett, erős, számomra mindegy, hogy szőrös, vagy szőrtelenített. L.
2018. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalan nincs bajom vele ha egy fiú is szőrtelenít. Nem azt nézem meg rajta, hogy szőrös-e a lába vagy sem. Mindenki magánügye. Habár én kifejezettem vonzónak találom, ha egy férfi szőrös, csak azért mert nem az, biztos, hogy nem utasítanám vissza ha abban a helyzetben vagyunk.
2019. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egy fiú/férfi ne szortelenitse a lábát...csak az arcát ha már nagyon szoros és honaljat ha gyakran büdös de ha nem azt se kéne szerintem. Én sosem értettem hogy mire jó ez, de persze én jobban érzem magam csupasz lábakkal, ha te is akkor csináld azt ami neked jó és szard le mások véleményét, de ha nem fontos akkor szerintem mellozd 16l
2019. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
79%

Ha igényes vagy mint én akkor simán.


Nem az őskorban élünk hogy a szőr melegítsen hanem a ruha.

A pitcsák is rájöttek erre előbb.


F/41

2019. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szőrtelen lábakkal, combokkal én is sokkal jobban érzem magam, higénikusabb és szerintem szebb is.
2019. júl. 25. 18:11
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan!

Erre a nők már előbb rájöttek , a pasik meg az igénytelenebbik fajtája takarózik azzal, hogy szőrös pasi az igazi férfi, holott ezek nem másak csak igénytelenek és taszító a szőr látványa.

Már ruhával védekezünk a hideg ellen aki esetleg nem tudná.

Aki meg a pofáján levágja de máshol meghagyja az vajon miért csak ott vágja holott máshol is kinőtt rajta..?

2019. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!