Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szörtelenítés fiúként? Undorít...

Szörtelenítés fiúként? Undorítóan szőrös a lábam?

Figyelt kérdés

Nem lehet ritkítani valahogy? Full csupaszra se lenne jó.

Mi erről a véleményetek?



#fiú #láb #szőr #vádli #gorillalegs
2017. szept. 23. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A ritkítás egy idétlenkedés. Hajnyíróval vagy testszőrnyíróval lehet ugyan rövidíteni, de sokkal macerásabb, mint csupaszra borotválni. Én csináltam egy ideig, de elment tőle a kedvem. Nehéz normálisan megcsinálni, úgy, hogy egyenletes legyen mindenhol a hossza.


Úgyhogy azóta már full csupaszra borotválom, így sokkal jobb, gyorsabban megvan, tovább is tart, meg jobban is néz ki a csajok szerint is. :) Nekem bevált borotválva, évek óta így csinálom, és érzésre is sokkal jobb, főleg kánikulában. :)

2017. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Lányok szerint is?

Nekem nagyon sűrű a szőr. Hajvágóval vágtam már teljesen csupaszra, mert ha simán rövid úgy béna szerintem. Csupaszon meg olyan b#zis érzésem volt.

2017. szept. 23. 17:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Lézereztesd meg. Ahhoz több alkalom kell, hogy teljes szőrtelenséget érjél el vele, tehát ha egyszer-kétszer megcsináltatod, akkor gyengébb, ritkább lesz.

Viszont nem túl olcsó.

2017. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha párszor legyantáztatod, egy nagyon kicsit ritkul (ha megsérül a szőrhagyma kitépéskor, akkor ott már nem nő szőr) és főleg, nem fog szúrni (mint borotválás után), mikor elkezd nőni. De a gyantázás macerás és fájdalmas a borotva meg egyszerű, fájdalommentes.

Amúgy én lány vagyok és nem hiszem, hogy nagyon zavarna, ha nagyon szőrös lenne egy srác lába. Ha a háta lenne, az már inkább. De azt meg lehet csupaszra gyantázni.. :D

2017. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok. Csak a lábam az ami extrém szőrös. A hátam meg egyáltalán nem szőrös.

Lézeres kezelések nem hiszem hogy szóbajöhetnek egyenlőre, a gyantának meg a gondolatától is rettegek!

Főleg lányok véleménye a mérvadó. Mondjuk most tél van, szóval csak tesin meg edzőteremben látszik a lábam.

2017. szept. 23. 17:29
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
a gyanta jó ötlet, bármennyire is kínzás (mi lányok mindig azzal szenvedünk mégis kibírjuk) egy idő után tényleg ritkulni fog..Most hideg van gondolom hosszú nadrágba jársz és szerintem tesire is megoldható a hosszú szóval észrevenni senki nem fogja mire meg jóidőlesz, addigra nem lesz ilyen gondod.
2017. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, nem is ismerek olyan lányt akit zavarna ha egy fiú lába szőrös akkor sem ha nagyon. Ha a hátad lenne az lehet zavarna de a lábad biztosan nem!
2017. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tesin nem megoldható a hosszú.

És az az igazság, hogyha a lányokat nem is zavarja ez, engem akkor is.

Gyantázni tudok egyedül?

2017. szept. 23. 17:57
 9/19 A kérdező kommentje:
Illetve meddig kell gyantázni, a ritkulásért?
2017. szept. 23. 17:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Tudsz gyantázni egyedül is. A ritkuláshoz szerintem ember függő, hogy hányszor kell. Drogériában tudsz gyantát venni.
2017. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!