Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Új melltartó mosás nélkül?

Új melltartó mosás nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma vettem egy új melltartót, és szeretném este viselni. Szerintetek ha úgy veszem fel, hogy nem mostam ki vásárlás után, az nagyon gáz?

2017. okt. 10. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Én soha nem mosom ki az új cuccot - nemcsak melltartót, de mást sem (legfeljebb, ha turiból veszem, vagy egyértelműen látszik rajta a sok taperolás).

Még élek, soha nem volt belőle bajom. :)

2017. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakozom az elsőhöz.
2017. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Mivel tudtom szerint fehérneműt amúgy sem szabad felpróbálni (bocsi, ha tévedek), nem látok semmi kivetnivalót abban, ha mosás nélkül felveszed. Én is csak a turis dolgokat szoktam kimosni.
2017. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! :)
2017. okt. 10. 17:26
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
3-as! Tévedsz! Fel lehet! Én nem is veszek melltartót úgy hogy ne tudnám felpróbálni!
2017. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is melltartót fel szabad próbálni (meg értelmes dolog is, mert maga a méret még nem biztosítja, hoyg tényleg jól áll rajtad)


Másodszor a melltartót nem az összefogdosás meg felpróbálás miatt kell kimosni, hanem a gyártás során rákerülö rengeteg kosz és vegyszerek miatt. A gyárakban sokszor a padlón hevernek készítés közben a félkész darabok, a szállítás és kicsomagolás közben is igencsak sok szennyezödés kerül rá, szóval jobb kimosni.


Az meg nem érv, hogy valakinek nem lett eddig baja - ezt mondják azok is, akik 160-nal száguldoznak, egészen addig, amíg egyszer elszállnak - , ha egyszer kapsz valami komolyabb börbetegséget vagy allergiát, akkor nem sokat vígasztal, hogy eddig nem kaptál, vagy a szomszéd nönek nincs még semmi baja.

2017. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem szoktam kimosni az új cuccot, egyáltalán nem gáz. 16l
2017. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Belegondoltok, hogy sok tinipcsa megveszi a dolgokat, majd néhány hordás után mosatlanul visszaviszi a boltba? Ti meg ezt megveszitek, és mosás nélkül hordjátok...fincsi.

Egyszer a bershkában szerettem volna nadrágot próbálni, de amikor felhúztam volna, láttam benne egy folyás foltot. Majdnem elhánytam magam...

2017. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Egyetértek veled! Én a bugyit is kimosom az első felvétel előtt, pedig azt nemigen próbálta előttem senki, de azon okok miatt amit leírtál. Hány kézen ment át, mire én felveszem?Ja, meg nem csak a készterméket, de a méterben lévő alapanyagot se sterilen kezelik.
2017. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as! Azért a visszavételnek vannak szabályai, amit a boltok be is tartanak. Sok felirat hogy :"Fehérneműt nem cserélünk!" (Na ezen lehet aztán poénkodni!) De blokk, és cimke legyen rajta. Márpedig azt nem igen hiszem el, hogy a műanyaggal rárakott cimkével hord valaki melltartót, vagy bugyit. Azt meg hogy olyan volt az a naci, gondolj már bele, hogy délután elmegy a csajszi plázázni, amugy se igényes magára, annak hogy néz ki a próba után a naci. Van akit nem zavar, hogy még mások is szeretnék utána felpróbálni. Kultúra!
2017. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!