Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány melltartótok van, milyene...

Hány melltartótok van, milyenek, és honnan?

Figyelt kérdés

Bővebben: push up/merevítő nélküli/pánt nélküli/bralette stb. Érdekelne az is hogy melyik üzletben szoktatok venni, hány napig hordtok egyet/milyen gyakran mossátok. Szóval minden, ami melltartó :D

(Nem fiú vagyok, csak érdekel hogy ki hogy van ezekkel a ruhadarabokkal, mert sok véleményt/szokást hallottam már.)



2017. szept. 5. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rendes melltartó:5

Ebből 3 J-press ,2 h&m de tervezek még venni.

Van egy sportmelltartó.

2017. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

0 :)


Kicsi a mellem, felesleges. A párom szereti, a felsőim pedig olyanok, hogy nem "üt át" a bimbó.


Jó, egy van, állásinterjúra, de az is inkább topféle :D

2017. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2 hétköznapi fekete meg testszìnű,egy éjszakai,egy sport.

Sportmelltartóból marhára kéne még egy. Azokat minden edzés után kimosom,a többit van,hogy felveszem kétszer.

Nagy kosárméretem van,vagy Elomit,vagy Triumph-ozlt kapok magamra.

2017. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Az éjsuakaiban nem alszom,félreérthető. Az a csábosom.
2017. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2 sima, testszínű a Triumphból.

2 fekete T-shirt fazon, egyik Tezenis, másik JPress.

2 sportmelltartó, egyik fekete a H&M-ből, másik pink New Yorkerből.


Kézzel mosom őket, max. 5x hordok egyet.

2017. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem túlzok ha azt mondom,hogy több mint 170 melltartóm van mániám a vásárlása,így napi szinten többször cserélem télen.Nyáron kevésbé hordok melltartókat akkor csak laza felső és ennyi.Semmi más.36N
2017. szept. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kis mellem van, nem kenyelmes a melltarto, de van egy fekete (c&a)

Topokat es sportmelltartokat szoktam hordani:

Topbol van 1 fekete es 1 kek a lidlbol, 1 feher es 1 testszinu a tescobol.

Sportmelltartobol meg eleg sok van (amugy sportolok is rendszeresen) : 2 fekete a decathlonbol, 1 a lidlbol, 2 (narancssarga es fekete) a newyorkerbol.

4-5szor siman hordok egyet ha nem izzadok meg nagyon (nem sportolasrol beszelek).

2017. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6 melltartóm van, ebből kettő hordható pánt nélkül is, egy bralette és egy minimálisan push up, de csak azért mert sürgősen kellett melltartó és a méretemben egyszerűen nem volt olyan amiben minimális tömés ne lett volna...

A kedvenc melltartó vásárló helyem a h&m, nekem valahogy az ottaniak a legkényelmesebbek és minőségre is jók. Van egy a j.press-ből meg egy women'secret-ből, de a j.presses néha magától kikapcsolódik és az anyagát se szeretem annyira, a women'secretessel nincs különösebb bajom, (attól eltekintve hogy drága volt:D) csak mivel sötét és mintás, így nem szoktam annyit hordani, főleg nem nyáron.

Cserélgetem őket ruhától függően, szóval nem tudom hány napig hordok egyet két mosás közt. Ha úgy érzem mosni kell, akkor kimosom, ha még úgy ítélem meg, hogy rendben van, akkor nem. Attól is függ hogy jók-e még, hogy mit csináltam bennük és hol voltam, nem csak attól hogy mennyit voltak rajtam. Ha még egyáltalán nem látszik és érződik rajtuk, hogy mondjuk egy hete hordom, akkor nem fogom kimosni, mert nem akarom megrövidíteni az életüket. Olyan nehéz igazán jó melltartót találni:c Főleg hogy A-s alig van és ami van az is 80%-ban pushup...

2017. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
57%

2 F&F-es variálható pántos

1 F&F-es T-shirt

1 elöl kapcsos hátul csipkés

1 pántnélküli

1 sport


Az egyik sötétlila, a többi mind fekete. Egy időben rákaptam a tesco-s melltartókra de sajnos úgy vettem észre, hogy "megnőttek". Már nem jó rám a legkisebb méret. A többi Lemilás, kínaiból.

A push up-ot utálom, emiatt ritkán tudok jó melltartót venni mert 70A méretnél mindegyikben fél kiló szivacs van. Én meg az épphogy csak minimálisan kitöltött verziókat szeretem, nem akarok kamumellet. Merevítősek de ha valamelyikből kijön akkor kihúzom a francba. Hétvégente mosom mindet, tehát max 3 alkalommal vannak rajtam ruhától függően.

2017. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy fekete-fehér cirkás, egy fekete, egy fehér, és egy mentazöld. 80B-s méret, push up-os, és a Lindexben szoktam venni, nekem az vált be. (Magyarországon nincs)

Ha munkába használom, akkor 3x veszem fel. Ha rövidebb ideig van rajtam, akkor többször. Ha vajas popcorn bukéja van, akkor már biztos mosás érett 😄. Mosógépben mosom, mindig a vele hasonló színűekkel.

2017. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!