Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel lennétek...

Milyen véleménnyel lennétek olyan emberről, akinek pók tetoválása van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 02:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bizonyos munkahelyekre es bizonyos munkakorokbe sosem fognak felvenni, ha lathato helyen van a tetovalas. Peldaul, erdekes, de meg a tetovalt szulok sem szeretnek, ha agyontetovalt bebiszitter vigyazna a gyermekere (USA-ban elek), de nem latnak szivesen a bankszektorban sem, es meg lehetne sorolni. De, ha teged kielegit a szupermarket-eladoi statusz, akkor rajta :-)))

Itt az az altalanos velemeny, hogy a tetovalas az alacsony iskolai vegzettsegu, alacsonyabb szakmai kepzettsegu es alacsonyabb IQ-ju emberek jelzese. Elofordul egyetemi vegzettsegueknel is, de egyaltalan nem jellemzo, es mint tudjuk, az egyetemi vegzettseg nem feltetlenul jar egyutt magas IQ-val :-)))


Nekem konkretan hanyingerem van a tetkos emberektol, ugy, hogy nem is tudom, hogy tetkoja van, mert nem latni a ruha alatt, de megis, amikor hozzam er, pl. kezfogas-bemutatkozaskor, hanyingerem van. Es, amikor rakerdezek, akkor mindig kiderul, hogy "igen, van a hatamon egy harom centis zxcv-akarmi, de honnan tudod...????"

2010. jún. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, irtózom a pókoktól. Inkább csak a szabadon garázdálkodó nagy rondáktól. Üvegbe zártaktól, meg pici pókoktól nem.


Én úgy látom, hogy szerintem a tetoválás ha jó helyen van, és jól van megcsinálva, nagyon klassz. :D Tehát én még lelkesednék is érte, meg biztos megkérdezném miért csináltatta, fájt-e. Vagány dolog.

Mondjuk ha egy nőn van pók az már nem biztos, hogy szimpatikus lenne.


13L

2010. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék, nem elégednék meg eladói státusszal, nem is ilyen pozícióban dolgozom. Annyit jegyeztem meg, hogy régen ilyen nem volt, ma meg már akár ilyen, tetovált személyeket is bátrabban alkalmaznak különböző helyeken.


Azt meg mindenki megérthetné végre, hogy a tetovált emberek nem feltétlen egyenlők azzal, hogy bunkók és buták.

2010. jún. 5. 20:26
 14/18 anonim válasza:

Szerintem az is lényeges hogy hova varratod a tetoválást! Például fejre, vállra és lábra nem néz ki jól!!

Én nem ítélek el senkit a külseje miatt, sőt nekem még tetszik is a tetoválás!!

2010. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szeva. elöször is azt kérdezném , tudod -e mit jelent a pók , mint tetkó? Nekem Is az van . Szerintem nem gáz , szülésnél a műtöben mindenki arról beszélt.Nekem tetszik.
2010. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ja, még annyi a lányaimnak nagyon tetszik a tetkóm. A pók.
2010. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Legtöbben a bűnözéshez kötik a pók tetoválást, pláne ha pókháló is látható, anno tipikus "börtön-tetkónak" számított.

De ha netán te más jelentésre gondoltál, akkor javíts ki mindenképp!

2010. jún. 9. 00:22
 18/18 anonim válasza:

Szerintem nem szabadna az alapján ítélkezniük az embereknek, ha valakinek tetoválása van. Azt meg mindenkinek saját dolga eldönteni, hogy mit varrat magára.

A tetoválástól függetlenül ő lehet egy nagyon normális ember. De ha esélyt sem adunk arra, hogy megismerjük, mert esetleg nem tetszik a tetkiója, lehet, hogy hatalmas hibát követünk el. Nem szabad ilyesmik alapján ítélni szerintem. Persze bizonyos helyeken(állásinterjú) nem nézik jó szemmel a tetoválást.

2010. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!