Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem megy át a fülemen a...

Miért nem megy át a fülemen a fültágító?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem netről 10mm-es fültágító csigát, az egy ideje már bent van. Aztan mostanság vettem ugyan ugy netről már rendes fültágítót ami szintén 10mm és nem megy bele a fülembe. Nem értem miért. Már fürdés után is próbáltam de semmi,elkezdem nyomni és nem jött ki a másik oldalán.

2017. okt. 13. 10:43
 1/5 anonim válasza:
úgy szoktam, veszek egy 10-es csigát, a tágesz azon nem megy át. venend kell egy 14-es csigát, told át teljesen, és mehet bele a 10-es.
2017. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél hüvelykes Withworth menetes csavart kell belebaszni.
2017. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. köszönöm majd megpróbálom úgy, 2. válaszoló neked is köszönöm hogy adtál egy értelmes választ, sejtettem hogy lesz egy ilyen -_-
2017. okt. 13. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem egy formák, tolómérővel nézd meg hogy mind2 akkora-e, ja és sikosíts valamivel pl vazelin ,anélkül tényleg nehezen megy be.
2017. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okes majd megprobálom lemérni, de am testápoloval szoktam bekenni azzal csuszik is rendesen csak sajna ugy se megy bele :/ de majd még próbálkozok hátha
2017. okt. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!