Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fültágításnál (mármint még...

A fültágításnál (mármint még az elején) ha begyullad a fül az természetes jelenségnek számít?

Figyelt kérdés
Mikor a ti fületeket tágítottátok akkor begyulladt? Volt olyan hogy többször is begyulladt egymás után?

2017. júl. 19. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Minden tágítási lépésnél kicsit. Persze, ha normális ütemben haladsz, akkor tényleg csak picit (bőrpír). Ha már gennyedzik, lüktet, fáj...stb, akkor rég nem jó. Amúgy is érdemes kezelni. A gyógyult is be tud gyulladni, ha nem tisztogatod rendszeresen.
2017. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyem nagyon durvan bedurrant. Sokszor. Olyan volt mint egy lekvaros fank. Nem vettem ki a tagitot belole, benne hagytam, mindennap kivettem, lemostam es fertotlenitettem. Majd betoltjam a fajdalomtol, de annyira akartam, hogy nem allitott meg semmi. Es mar 6 eve hozzam tartozik. <3
2017. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!