Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom a szőke hajam, mit tegyek?

Utálom a szőke hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hajam töve hamvas szőke és utána aranyszőke. Mindenki azt mondja, hogy milyen szép hajam van és amúgy tényleg szép is,de én utálom a szőke hajat, másokon is de főleg magamon. Szerintem a legcsúnyább hajszín a világon. Mindig is barna akartam lenni vagy vörös. Annyira irigylem azokat akik vörösök vagy barnák. Én meg hülye szőke vagyok és már nagyon unom. Pedig még 2 évet biztos, de inkább 3-at szőkén kell élnem, mert még túl fiatal vagyok a festéshez. És minél később is akarom elkezdeni festeni, mert utána egész életemben festethetem. De sajnos muszáj lesz már 16 évesen festetnem mert nem bírok annál tovább szőke lenni. Pedig 20 éves korom előtt nem festetném. Mit tegyek, hogy ebben a 2-3 évben elviseljem a hülye szőke hajam? Nagyon utálom. :(

2017. okt. 14. 22:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Nyírd le, vagy járj úszósapkában.
2017. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%

Enyhe barna színező sampon esetleg? Következő mosásig szokott a hajban maradni. Szőkésbarna vagy világos barna lennél tőle.

Én is megőrülnék, ha szőke lennék szerintem :D

De azt a kis időt biztos kibírod :)

2017. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem, hogy a henna nem roncsolja a hajat, de nézz utána, lehet hülyeséget beszélek! :DD
2017. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Amúgy 13L

Köszönöm a tanácsokat kivéve az elsőnek! Nem is értem azokat akik szőkék akarnak lenni. Meg a fiúkat sem értem akiknek a szőke lányok jönnek be. Mi ezen a hajszínen olyan "vonzó" meg szép?? Utálom azt is, hogy ha engem jellemeznek kívülről azt mondják először, hogy "szőke hajú" és nem is sejtik, hogy nekem ez mennyire rosszul esik, hogy ami elsőre rólam eszükbe jut az az ,hogy szőke a hajam. Mert utálok szőke lenni. Legszívesebben kitépném a hajam!

2017. okt. 14. 23:22
 5/28 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem, hogy 15 éves koromban fogom elkezdeni "színezni" barna kimosható hajfestékkel. Azzal fogom festeni olyan 16-17 éves koromig és utána már normálisan festetem mert sajnos nem lesz más választásom. De nem tudom hogyan fogom kibírni ezt a 2 évet még szőkén. Miért pont szőkének születtem!? Ráadásul kék a szemem is és szerintem a szőke haj-kék szem a legundorítobb, legocsmányabb a világon. Szóval legalább akkor a szemem lenne más színű a kék helyett. De nem! Nekem ez a hülye sors jutott szőke hajjal meg kék szemmel! Undorító! Ki nem álhatom a szőke hajam kék szemmel.
2017. okt. 14. 23:30
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Na jó azért ez elég sértő lehet egy szőke hajú számára. Az oké hogy magadon utálod de mást nem kéne leszólni 😠
2017. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Oké, bocsi! Nem úgy értettem. Van akin jól áll. Jó neked, hogy neked tetszik. Mondom neharagudj csak nagyon idegesítő, hogy egyenlőre nem tudok rajta változtatni. Van akinek ez áll jól (a szőke haj-kék szem) de én ettől undorítónak érzem magam mert én sokkal jobban érezném magam mondjuk barna hajjal vagy barna szemmel.

Bocsánatot kérek az összes szőke hajú lánytól. Amit írtam magamra értettem. :(

2017. okt. 14. 23:43
 8/28 Metionin ***** válasza:
87%
Dettó ugyanez, eredetileg pisiszőke hajam van, mindig utáltam. Olyan 5 évesen megtudtam, hogy létezik hajfesték :D természetesen azonnal rohantam anyámhoz hogy fessük be, mire ő közölte hogy majd ha kijárom az iskolát. A 8. ballagásom után szóltam hogy ok, kijártam, hajfestés. Sajnos még várnom kellett egy évet, mert a fodrász csak 16-tól festette be. Életem legjobb döntése volt, most 11 éve nem is láttam az eredeti színt. Szóval próbálj visszaszámolni, aztán fesd be. Én festés előtt még próbálkoztam ilyen természetes izékkel amiktől elvileg sötétül a haj, mint diólevél leve, kávéval öblögetés de sajnos nem sikerült.
2017. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
#6 vagyok oké értem...lehet hogy egy picit túlreagáltam...amúgy én is a színezősamponokat ajanlanám
2017. okt. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy nem csak én vagyok vele így 8-as válaszoló. Amúgy a zöld kezet akartam neked adni,de véletlenül a kékre mentem bocsi! Vedd úgy, hogy zöld kezet kaptál! :)
2017. okt. 15. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!