Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom a szőke hajam, mit tegyek?

Utálom a szőke hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hajam töve hamvas szőke és utána aranyszőke. Mindenki azt mondja, hogy milyen szép hajam van és amúgy tényleg szép is,de én utálom a szőke hajat, másokon is de főleg magamon. Szerintem a legcsúnyább hajszín a világon. Mindig is barna akartam lenni vagy vörös. Annyira irigylem azokat akik vörösök vagy barnák. Én meg hülye szőke vagyok és már nagyon unom. Pedig még 2 évet biztos, de inkább 3-at szőkén kell élnem, mert még túl fiatal vagyok a festéshez. És minél később is akarom elkezdeni festeni, mert utána egész életemben festethetem. De sajnos muszáj lesz már 16 évesen festetnem mert nem bírok annál tovább szőke lenni. Pedig 20 éves korom előtt nem festetném. Mit tegyek, hogy ebben a 2-3 évben elviseljem a hülye szőke hajam? Nagyon utálom. :(

2017. okt. 14. 22:53
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem, hogy a nyarakat is utálom mert mindig védem a hajam a nap elől, hogy ne szőküljön még jobban. Állandóan el kell rejtenem a hajamat de még így is amikor hazaérek egyből azt nézem, hogy "ugye nem szőkültem"!?? Szóval egyenesen rettegek a nyaraktól. :(
2017. okt. 15. 10:55
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom mi a baj a szokevel, az altalaban minden lanynak jol all, szebbe teszi az arcot is. A legszebb arcu lanyok kozel is rengeteg fullszoke.
2017. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Hát köszi! :\ Csak szerintem túl világos hajszín. Meg a szőkékre azt mondják, hogy buták. Az osztálytársaim is ha valakit le akarnak hülyézni azt mondják: "te szőke"!

Igaz rám még nem mondták, de idegesítő, hogy nekem is olyan színű a hajam és ezzel csúfolnak mindenkit aki buta! :(

2017. okt. 15. 11:35
 14/28 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták elégszer:)

Szőke, kék szemű lány vagyok és elégszer idegesített már. Viszont mostanra már kicsit bebarnult, épp eléggé, hogy már ne zavarjon. Meg bele is szoktam és nem is érdekel, milyen a hajam. Szerintem minden tini lánynak van valami problémája önmagával, neked épp a hajaddal... De semmiképp nem ajánlanám, hogy most befesd, mert nagyon tönkreteheti a hajad. Inkább fogadd el így magad, és lehet, hogy úgyis bebarnul!:)

L

2017. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy lenne! Mindent megadnék érte, hogy természetes barna legyen a hajam festés nélkül. Már kiskoromban is idegesített a hajam és akkor reménykedtem benne, hogy ha nagyobb leszek bebarnul. És akkor még volt rá remény. De most 13 évesen már sajnos nem nagyon van remény és már nem is reménykedek benne. Akkor már valamennyire barnult volna nem!? De még semennyire és sajnos nem hiszem, hogy 13 éves korom után még bebarnulna. Akkor már bebarnult volna szerintem. Szóval ha eddig nem tette akkor ezek után (főleg, hogy már 13 vagyok) sem fog. Pedig én lennék a legboldogabb. Nagyon irigyellek, hogy a te hajad barnult! :(
2017. okt. 15. 11:55
 16/28 A kérdező kommentje:
Visszavonom amit mondtam. Most olvastam az egyik oldalon, hogy valakinek 25 évesen kezdett bebarnulni a haja. Szóval azt hiszem ezek szerint hülyeség amit mondtam, hogy 13 éves kor után nem barnulhat be. Egy kicsit most megnyugodtam, hogy van még remény :) De én nem reménykedek mert akkor legalább nem fogok csalódni ha nekem mégsem barnul. Meglátom milyen színe lesz a hajamnak 17-18 évesen és ha még akkor is ilyen szőke akkor befestettem. Addig meg szinezem. :)
2017. okt. 15. 12:13
 17/28 anonim ***** válasza:
Ja igen, bocsi azt elfelejtettem, hogy most vagyok 18 és nekem sem 13 éves koromban barnult:)
2017. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál! :) Azt hittem már egyáltalán nincs erre remény!
2017. okt. 15. 12:32
 19/28 A kérdező kommentje:
[link] Találtam egy nagyon jó hajszínt! Legalább ilyen sötétet akarok én is! Most mézszőke a hajam! De jó lenne ha ilyen színű lenne!
2017. okt. 15. 12:47
 20/28 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen szőke vagyok most! Mint mondtam a töve hamvas szőke és alul ugyanilyen világos szőke. Utálom ezt a hajszínt! Undorítónak érzem magam tőle, hogy ilyen vagyok! :(
2017. okt. 15. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!