Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom a szőke hajam, mit tegyek?

Utálom a szőke hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hajam töve hamvas szőke és utána aranyszőke. Mindenki azt mondja, hogy milyen szép hajam van és amúgy tényleg szép is,de én utálom a szőke hajat, másokon is de főleg magamon. Szerintem a legcsúnyább hajszín a világon. Mindig is barna akartam lenni vagy vörös. Annyira irigylem azokat akik vörösök vagy barnák. Én meg hülye szőke vagyok és már nagyon unom. Pedig még 2 évet biztos, de inkább 3-at szőkén kell élnem, mert még túl fiatal vagyok a festéshez. És minél később is akarom elkezdeni festeni, mert utána egész életemben festethetem. De sajnos muszáj lesz már 16 évesen festetnem mert nem bírok annál tovább szőke lenni. Pedig 20 éves korom előtt nem festetném. Mit tegyek, hogy ebben a 2-3 évben elviseljem a hülye szőke hajam? Nagyon utálom. :(

2017. okt. 14. 22:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj annyira, sok szép lány van és nem attól szépek, hogy nem szőke a hajuk :D De beszínezni/befesteni be lehet, legalább kipróbálod és el tudod dönteni, hogy tényleg jobban tetszik-e úgy. Kipróbálhatod a hennát, abból is van barna, és teljesen természetes, nem roncsolja a hajat: https://www.youtube.com/watch?v=aFMuaZ3mHJA

Nézz utána ha érdekel, általában 100% növényi eredetű, nincs benne semmi vegyszer vagy hasonló.

Amúgy hidd el, hogy rengeteget változhat még a véleményed, és lehet, hogy később majd tetszeni fog a szőke hajad és a kék szemed. Én régebben mindig kék vagy zöld szemet akartam, és mostanra már tetszik, hogy barna. Pedig biztosan nagyon szívesen cseréltem volna veled egy időben :D Még a hajamat is befestettem szőkére egyszer, de aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem illik hozzám, olyan volt, mintha nem is én lettem volna úgyhogy kb. egy hétig bírtam. De azért azt mondom, hogy az ilyen kísérletezéssel nincs baj, még ha a végén vissza is térsz az eredetihez.

2017. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben!

Amúgy a kérdésre válaszolva, én is színező sampont javasolnék!

2017. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megpróbálom kibírni még ezt a 3 évet! Nincs más választásom! Addig meg lesz színező sampon! :(
2017. okt. 15. 17:24
 24/28 anonim ***** válasza:
43%
fehéres-ezüstös szőke se tetszene?
2017. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Az meg még inkább nem! Minél világosabb annál inkább nem tetszik. Sose tetszett az ilyen nagyon világos tejszőke meg az ezüstös se. Szerintem az nem szép! Vagyis hát nekem nem tetszik. Minél sötétebb annál jobb. Pont az a bajom nyáron is, hogy nem akarom, hogy tovább szőküljön.
2017. okt. 15. 21:22
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül vagy szőke és kékszemű, az illik hozzád, amit a természettől kaptál. Van, akinek tetszik, azaz így tetszel. Fogadd el magadat, és ne tölts sok időt azzal, hogy tiltakozol és szenvedsz. A nyarat használd nyaralásra, ne félj a naptól, éltet téged. Semmi más nincs az életedben, ami érdekes lehet számodra és leköt? Valami külső téma vagy valaki más, nem csak te és a saját hajad és a szemed? Majd idővel megbarnul a hajad, aztán megőszül és megöregszel. Fogadd el magad, és élvezd az életet!
2017. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor meg festesd be, probleme solved. A hajfestés nem korhozkötött
2017. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm 26-os! :)
2017. nov. 11. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!