Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szerintem...

Miért van az hogy szerintem szép vagyok de mások szerint nem?

Figyelt kérdés

A szépség relatív tudom hogy nem lehetek mindenki szerint szép , de akárkit is megkérdezek hogy szerinte szép vagyok-e mindenki húzza a száját,vagyha ki akarok tenni egy képet és véleményt kérek egyből mindenki leszavazza ,még a saját anyám is azzal jön hogy "majd szép leszel ne aggódj" de akkor mi bennem a hiba? 160cm kb , vékony, járók edzeni , aranybarna haj(mellig ér) nagy barna szemek. Vannak pattanásaim amit ha úgy van elfedek , de különösebben nem zavarnak. Sokszor sírtam ez miatt , nagyon szar érzés mert ha belenèzek a tukorbe szépnek találom magam , tetszik az alakom is , de ez mind mehet a levesbe ha mások szerint nem vagyok szép... és mindenki azt mondja hogy legyen önbizalmam de így hogy?


14/l


2017. okt. 22. 20:48
 1/8 anonim válasza:
Ha kíváncsi vagy a véleményemre küldj egy kèpet.
2017. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet, megnézzük mi a baj
2017. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Túlteng benned a pozitiv önértékelés, de ez ne zavarjon, sikeres leszel.
2017. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
53%

Nemrég (egy-két évvel ezelőtt) készült egy kutatás, ami arról szólt, hogy az ember miért látja magát szebbnek. A kutatás kimutatta, hogy az emberek átlagosan ötször szebbnek látják magukat, mint amilyenek valójában. Így a saját véleményed egy ilyen helyzetben nem számít...mérvadónak.


A tudományos fogalom pedig úgy hangzik, hogy azt tartjuk szépnek, akinek az arca minél közelebb van az aranymetszéshez.

2017. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%
Pontosabban az arca arányai. Elnézést
2017. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"A kutatás kimutatta, hogy az emberek átlagosan ötször szebbnek látják magukat, mint amilyenek valójában."

Nemááár, így is brutálisan ocsmánynak látom magam :(

2017. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Múltkor felszállt a buszra egy osztály, vélhetően 13-14 éves diákokból álló kis csapat. Elképesztő, de szörnyen ronda volt mind. Nem azért, mert igénytelenek lettek volna, csak egyszerűen látszott, hogy még nem teljesen kifejlett "példányokról" van szó, ami a csoportosulásuk végett még szembetűnőbb volt. Aránytalan, hosszú végtagjaik, lomha mozgásuk leginkább yetit idézett, a pattanásos bőr, néhol csálé fogazat pedig a Szörnyecskék c. filmre emlékeztetett. Elképedtem, mert valószínűleg ezen mind átesünk, ugyanakkor szerencsére lelki problémáink ebben az időszakban lekötnek minket annyira, hogy a külsőnkkel kapcsolatban legfeljebb az egy-egy, menzesz előtt homlokunk közepén megjelenő dudor foglalkoztat. De hogy egy szülő mit élhet át ilyenkor, azt még el sem tudom képzelni. Valószínűleg valami olyasmit gondolhatnak, hogy az ő kedves, pici babájukat megszállta egy démon, és most kitörni készül :D


Tényleg nem kell aggódni, néhány év és minden rendeződik. Addig meg még itt-ott lesz egy kis babaháj, testszag és esetlenség.


A környezeted hozzáállását ettől függetlenül nem értem, azért ha valakivel jó a kapcsolatod, akkor az csak nem lesz olyan kegyetlenül őszinte, hogy rusnyának titulál. (Még ha nem is tartok valakit szépnek, akkor se fogom ezzel bántani, nem?)


Szerintem nem kellene annyit gondolkodnod a külsődön, tudod, az folyton változik, öregszik és leépül a tested egy idő után. Inkább alkoss valami maradandót. Bármi, amit te hozol létre, az megismételhetetlen és értékes. Ebből építsd az önbizalmad.

2017. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha akarsz küldj képet.

(én is 14 éves lány vagyok,nem valami ped0fil)

2017. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!