Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy platform talpu magas...

Van egy platform talpu magas sarkú csizmám. Meglett a kisfiam igy haszontalan lett. Cipész tudna rá sima talpat (nem platform, magas) tenni és ahhoz való sarkat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem cserélték az egyik csizmámon a talpat. Majdnem annyiba került, mint maga a csizma volt, és nem is voltam elégedett a végeredménnyel. Viszonylag kevésféle talppal tud dolgozni a cipész, esélyes, hogy nem fog teljesen passzolni, így kicsit változik az alakja, komfortérzete. Szerintem nem éri meg.
2017. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mikeXxX ***** válasza:
Ezt nem értem bevallom lett egy kisfiad és már nem akarsz szexis lenni vagy mi van ? 38f
2017. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a szexisséggel van a baj de egy olyan csizmához alapból kell egyensúly ami kevesebb van ha egy 13 kilos örökmozgó rúgkapáló gyerek is a kezedben van. Attól h nincs 5 centis talpa es 12es sarka hanem csak 8centis sarok nem sokkal lesz kevésbé szexis de gyerekkel annál biztonságosabb
2017. okt. 25. 12:58
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
Bár férfi vagyok és csak a női elmondások alapján tudok válaszolni ami azt hiszem továbbra is az hogy nem értelek nagy különbség nincs a két csizma közt akkor addig marad a sportcipő 😊 és hogy válaszoljak is nem éri meg a cipész azt a pénzt amit adnod kéne neki .
2017. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!