Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinaljak a koldok piercin...

Mit csinaljak a koldok piercingemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segitsegetekre lenne szuksegem. Masfel honapja csinaltattam koldokpiercinget. Az elejen a szurt lyuk korul a bor kezdett ranoni a pc-re, aztan gennyezett picit most meg alig birom mozgatni, mintha ki lenne szaradva vagy beszukult volna a lyuk. Piros, ha mozgatom akkor csak nehezen,es olyan mintha a tut szurnak at a hasamon. Ha lefertotlenitem akkor csuszik, mozog es nem faj annyira. Claraseptet hasznalok ra. A piercing orvosi fem. Lehetseges hogy nem viseli el a testem a piercinget? A fulbevalot sem tudom elviselni hosszabb ideig. Bar nem tudom ez kapcsolhato e ehhez. Segitsetek kerlek, aggodok. :( :/ koszonom! :)


2017. okt. 25. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozgasd és fertőtlenítsd rendszeresen, vigyázz, hogy a gatya ne nyomja el, fürdésnél is óvatosan vele, illetve mindig tiszta kézzel nyúlj hozzá. Csak akkor mozgasd, mikor fertőtleníted, akkor nem fogja húzni.. és ha nem javul menj vissza a piercerhez, aki szúrta
2017. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Clarasept nem való rá, octeniseptet vegyél.
2017. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
betadine és tetrán! nekem egy éve van meg, igaz nem kíméltem, a szúrást követő 4 napra rá már homokos tengerparton napoztam, és úszkáltam, de nem fájt, nem gyulladt be, baja nem lett. az elmúlt 1 évben néha-néha jön belőle valami izé, akkor teszek rá egy kis betadinet és elmúlik másnapra. mivel magasderkú nadrágot hordok, könnyebben kidörzsölődik. egyébként nem normális dolog ami nálad van, lehet kifog lökődni, és igen ha a fülit nem tudod elviselni, nagy eséllyel a köldök pct sem, valszeg vmi fémallergiád van. én a bizsut nem bírom el, csak az orvosi fémet fülben, és ködökben egyaránt. szval betadine és tetrán, ha nem múlik akkor vissza a piercingeshez!
2017. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még annyi h a betadine tetrán kombót nekem a piercinges mondta, sőt ő adta a krémet és az oldatot is. első két hétben tetránoznom kellett, ha kellett ha nem, a betadint pedig gyulladás esetén javasolta.
2017. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!