Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a snake bites...

Mit csináljak a snake bites piercingemmel az iskolában?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja megvan. Nem fogom, hangsúlyozom: nem fogom kivenni, tehát akinek nincs jobb ötlete, az menjen innen. Jelenleg patkó van benne: [link]

Imádom, ám a sulimban így a tanárok réme vagyok. Valami olyan megoldás érdekel, aminek hála, kevésbé lenne észrevehető vagy valami ilyesmi. Ötleteket várok :)



2016. jan. 31. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen ötleteket vársz? Plane ha imádod, hogy a tanárok reme vagy, miert akarod eltuntetni? Ha nem veszed ki, ugyan olyan feltuno lesz, azt szoktak csinalni, hogy leragasztjak leukoplasttal, de az eleg gazul nez ki, mondhatni ronda. :D Vagy rakj bele egészen picike tetejű fempiercingeket, az meg talan a legkevésbé feltűnő. De mivel az arcod központi részén van a piercing, mindenkeppen feltuno lesz.
2016. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fekete rúzs? :D komolyan. Azért az sugalna egyfajta vadságot :)
2016. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Snakebites, jól néz ki. :)

Jó tanuló vagy?

Szerintem, alább fog hagyni a piszkálódás, ha már megszokták.

Jaj ezt annyira nem bírom. Tanárok. Mi az, hogy a külsejük/stílusuk miatt bszogatnak egy diákot? Ha a szülőnek nincs ezzel baja nekik miért? Tanárom azt mondta az egyik oszt. társamnak, hogy pontot von le az érettségin, ha nem veszi ki a fültágítóját.

Ez csak egy piercing, hordd nyugodtan. Neki a tudását kell átadnia, ezért kap fizetést. Ne figyelj erre szerintem.

2016. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én imádom ha van 1 olyan ember akin van 1-2 dolog, mert róla le lehet szűrni, hogy a tanár mennyire a tudást és mennyire a kinézetet nézi:D
2017. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!