Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted mit számít az, hogy...

Szerinted mit számít az, hogy milyen pozícióban van lefotózva valaki?

Figyelt kérdés

Miért nevezik hamisnak vagy valótlannak (retusálatlan, photoshop nélküli képet), ha nem előnytelen pozíciót vesz fel aki a képen van?


[link]

[link]

[link]


Egyik kép sem szebb a másiknál, látszik hogy ugyanaz a személy, de úgy van beállítva, mintha az egyik valótlan lenne. Miért lenne valótlan az, hogy másik pózban van, vagy más az arckifejezése?



2017. okt. 26. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Fények beállítás ez ilyen. Mert az elsőnél ha máshogy tartja a combját nem olyan vékony a másodiknál nem vékony a dereka bár az se sokkal jobb a harmadiknál nem annyira kockás a hasa. Félrevezető nem hazugság csak féligazság.
2017. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Féligazság, ebben igazad lehet, ment a zöld!


Amúgy nem tartja máshogy, csak rá van ülve a medence szélére, leülve mindenkinek ilyen a lába.

2017. okt. 26. 11:04
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
De szerintem ezzel nincsen semmi baj. Régen a portrékra se festették fel a bőrhibákat meg a sz-r, higany meg ólom tartalmú kozmetikumoktól fekélyes bőrt :D
2017. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A régi portrékról jut eszembe, olvastam valamelyik házasodni akaró uralkodónak lefestették a feleségnek ajánlott királykisasszonyt, igent mondott rá, amikor viszont meglátta élőben, sikítva szaladt volna el. :D

A fenti képek szerintem nem ez a kategória. Ha (általában véletlenül) előnytelen kép készül valakiről, az csalásnak számít? Ha valaki fotogén, az csalás? Vagy pont hogy nem az és minden képen kb. az árnyéka saját magának, az csalás? Ha ezt megpróbálják kompenzálni megfelelő beállításokkal, az is az? A kép sosem a teljes valóságot adja vissza, kicsit mindig csalás.

2017. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Lehetőleg utána olvasok hasonló középkori jelenségeknek, mert nagyon tetszenek a példák!

Mindenütt azt hadoválják, hogy ez csak a modern kor problémája, meg az internet a felelős.


Nem csak ezek a képek váltották ki belőlem a kérdést. Több ismerősömtől hallottam már ilyen panaszt, hogy nem úgy néznek ki élőben, mint neten. De szerintem ezt sokan rémes hajszálhasogatásból mondják.

2017. okt. 27. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!