Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vezetői pozícióban milyen...

Vezetői pozícióban milyen ruhát hordasz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En penzugyi vezetoi munkat vegzek, elegge megszabott, hogy mit hordhatok. Tilos a magassarku, max. 4 cm, tilos a smink, csak korrektor meg alapozo meg ilyesmi, de a szemed kihuzni mar tilos. Felso kotelezoen galleros, szoknya terdig er, cipo telen nyaron zart, harisnya kotelezo. Ilyesmire gondoltal?
2014. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ilyesmire gondoltam, viszont inkább olyanok válaszát várom, akiknek nincs megszabva, hogy mit viseljenek. Ezt elfelejtettem írni. Bocsi,
2014. ápr. 1. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nincs megszabva? Ha vezető vagy, biztosan tárgyalsz is, tehát még ha kreatív területen dolgozol is illik a jóízlés határain belül, igényesen, jó minőségű holmikból felöltözni.


Én ugyan nem vagyok vezető, de vezérasszisztens voltam egy 120 fős cégnél, a főnökasszonyom mindig minőégi kosztümben, topban, szoknyában, szolíd magassarkúban járt, extra fontos táryalásokra vagy puccos helyekre pedig Zoób Kati ruhákat varratott, csak úgy csorgott a nyálam... :)

2014. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs erre általános szabály, hogy miben kell lenni. Legyen alkalomhoz, és feladathoz illő a ruházat, nemtől függetlenül. Ugyanakkor ha az adott szituáció nem indokolja, fölösleges puccosan mászkálni csak azért, mert én akármilyen vezető vagyok. Ugyan már, nem ettől lesz valaki jó vezető. Legyen a ruha kényelmes, és egyszerű a jó ízlés határain belül.


Meg hogy jön ide a cég létszáma? Én is nagyzolhatnék akkor, mert ahol én vagyok, több, mint 20000 (húszezer) fő dolgozik, mégsem ettől, és nem is az öltözködésemtől leszek valaki. Mondjuk nem vagyok egy irodakukac típus, ha tehetem kint vagyok, ahol sokkal nagyobb szükség van rám. :)

2014. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!