Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

Saját magam szerint nem.

De a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.


[link]


Mi a véleményetek a kinézetemről?


Kort és nemet is írjatok!



#szép #egy kicsit csúnya
2017. nov. 2. 09:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
21%
Szépnek szép... De a krokodil sem csúnya!
2017. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán.

másik frizura mindenképp előnyös lenne. szerintem ne legyen frufrud, ne fésüld a hajad a homlokodba. a hajad színe, a szemed a színe, a szemöldököd jó összhangban van.

ha kicsit fogynál, az arcod is kevésbé lenne kerek, olyan dundi.

aztán egy kis sminkkel is sokat tudsz dobni magadon. szempillaspirál, szemöldökigazítás, egy kis pirosító csodákra képes.

2017. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Ez egy tablókép, ilyenkor mindenki "meg van csinálva", de éppen ezért szokott furva vagy természetellenes lenni a végeredmény mert alap esetben nem így nézel ki. A hajad szerintem egyenesen vagy legalábbis lazábban begöndörítve jobb lenne, nem ennyire oldalt elválasztva mert így tényleg olyan "kapucnis". A szemöldöködet egy picit mondjuk meg lehet még igazítani (nem látszik a formája), de én nem szednék belőle sokat, ennél vékonyabbat biztosan nem. Valamint nem tudom, hogy a sminked te csináltad-e vagy más, de azon is lehetne egy-két dolgot változtatni (pl. fekete helyett egy nude ceruzával is kihúzhatnád alul, a szemzugba, alsó szempilla alá egy kis világos csillámos szemhéjpúder és sokat dob a tekinteten, valamint hangsúlyosabb szempillák akár szempillagöndörítővel).
2017. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak akik adtak tippeket!

Amúgy tudom, hogy kicsit csúnya vagyok.


Itt egy másik kép rólam: [link]


Itt tudom, hogy hülye képet vágok.

De volt egy rózsaszín tincs a hajamban.

De nem látszik, mert sötét a kép.

2017. nov. 2. 14:54
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmi csúnya nincs benned. Szép vagy :)
2017. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Hoszzú, inkább egyenes vagy enyhén hullámos haj jól állna. Illetve ahogy már írták, szempillaspirál, a hajszíned, bőröd szép.
2017. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Köszi.

Tehát igazából nem is lennék csúnya?

2017. nov. 2. 19:56
 18/37 A kérdező kommentje:
Mert ami az utóbbi képen van, az az igazi kinézetem, photoshop meg minden nélkül.
2017. nov. 2. 19:58
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy csúnya, épp ellenkezőleg.
2017. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. nov. 3. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!