Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj van velem? 26 éves vagyok,...

Baj van velem? 26 éves vagyok, elég vékony, és molett a barátnőm!

Figyelt kérdés

183cm vagyok, és 68kg !

A barátnőm 18 éves 170 , 75 kg!

De nagyon szexi, 80/D mell, kerek fenék, pocakja is van, de nagyon imádom, nagyon jól megvagyunk!

A haverjaim megjegyzéseket tesznek hogy " el sem bírod, meg hogy miert nem keresek vekonyabb not, mert nem illik hozzam.

En nagyon szeretem, nem is akarom hogy lefogyjon, arányosan oszlik el rajta

Combja is van, de nem kövér !

Csak már elegem van a megjegyzésekből

Akárhányszor szóba kerülünk"

Jaaa igen az a pálcika csávó a disznó nőjével!

Mit tegyek szerintetek?


2017. nov. 5. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom a csajszit, hogy így beszélsz róla...:(
2017. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 170 centi 75 kiló még nem a molett kategória. A haverjaidtól meg hányni tudnék,kiválogattad az emberiség selejtjét.
2017. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel még a barátnőd normál alkat, a haverjaid meg divatmajmok, ne törődj velük. Nekem apám több, mint 190 cm volt, mint egy gyufaszál, anyám alig 160, jó tenyeres-talpas sváb csaj, mégis jól megvoltak. Ha boldog vagy vele, a többi nem számít.
2017. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Madarat a tolláról, embert a barátjáról. Nagyon közönséges a stílusod a barátnődről is eléggé degradálóan írsz.

Szakíts vele és inkább a bunkó haverjaiddal lógj.

2017. nov. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Akik úgy érzik, degradálóan ír a barátnőjéről a kérdező, mondják már meg melyik mondatban! Ahol a haverjait idézi! Szövegértést gyakorolni kellene! Utána lehet okoskodni.
2017. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!