Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen csúnya vagyok?...

Tényleg ilyen csúnya vagyok? Véleményeket kérek! (kép)

Figyelt kérdés

Bocsánat a hosszú, depressziós szövegért, de teljesen kivagyok. Már egy ideje mindenki piszkál a testem miatt. Otthon apa mondja állandóan, hogy nem vagyok elég nőies, nincs semmi formám, és úgy nézek ki. mint a tízéves öcsém. Ha a két barátnőmmel megyek ruhákat venni, megkapom, hogy ne vegyek semmi szűket és testhez simulót, mert formátlan vagyok és különben is túl sovány. A legjobb barátomat h kérdezem, azt mondja, persze, kedvel engem, de az olyan lányokat szereti, akiken van mit fogni, és egyértelműen nőiesek. Utálok a lányöltözőben lenni tesi előtt, mert mindenki egy osztálytársamat bámulja és mondogatják neki, hogy milyen jó segge van, meg hogy wow, 75D-s melltartót hord... Annyira utálom magam! Igyekszem nem irigykedni, d nem megy

16/L



2017. nov. 8. 18:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Mi van a képpel?

Még rajzolod?

2017. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Bocsánat, itt a kép

[link]

2017. nov. 8. 18:17
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Hány kg és hány cm vagy kedves kérdező?
2017. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
164 centi és 45 kiló
2017. nov. 8. 18:29
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Jó hülye apád van, ne haragudj, dagi lenne az lenne a bajuk. valaki genetikailag vekony, ezt apád nem tudja???
2017. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Pffff ebböl olyan testet ki.lehetne hozni hihetetlen edzz sportolj nincs rajtad zsir gyönyörü vagy 0.0
2017. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek a 6ossal. Az embereknek semmi sem jo, te csak orulj hogy nem tulsullyal kuzkodsz es ne foglalkozz veluk. Hatalmas elonyben vagy. Foglalkozz magaddal, mozogj sokat, hadd irigykedjenek meg jobban.
2017. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ízlés kérdése, de szerintem abszolút nincs semmi baj a testeddel.

-Apukádtól egyrészt nem szép...

-Nem sok látszik ugyan a képből, de a 2 "barátnődnek" szerintem rohadtul nincs igaza.

-A legjobb barátod pedig egy egyéni véleményt adott, nyilván őszintén, de mint mondtam ízlés kérdése. Neki a teltebb tetszik, nekem a vékonyabb és egy 3. embert megkérdezve lehet azt mondja, hogy a testépítő kategória.


Szerintem egyébként sokan vannak, akik irigykednek a testedre és ezt nem vigaszként írom, hanem valóban így gondolom :)


Olyan pedig, hogy tökéletes alak nincs, illetve ki szerint tökéletes? Nekem ésszerű határokon belül lényegében nincs olyan, hogy túl vékony, + jobban tetszik a kicsi, de formás mell/fenék (nagy egyikből sem tetszik). Egyébként is 16 vagy, még változhatsz sok mindenben.

Én még nem láttam olyan telt alakot, ami megfogott volna... de eszembe nem jutna random szemrehányásokat tenni, fiúknak sem. (meg hát tudom, hogy másnak tetszhet... akár ideálja lehet)


Tehát szerintem rendben vagy, amit a képen látok azzal nincs semmi gond. Az tény, hogy vékony vagy magasságod-súlyod aránya alapján lejjebb ne adj, de ahogy látom nem is célod. Amúgy meg keresgélsz kérdéseket más meg ilyen akar lenni... :D

Egyébként is megfigyelhető, hogy ugyan az az alak valahol szinte csak pozitív kritikát kapott, máshol pedig szinte csak negatívat... egyszerűen nem releváns, statisztikailag biztos nem helytálló.

2017. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Igaza van a többieknek.Szerencsés vagy, sokan évekig küzdenek azért hogy lapos hasuk legyen. Az hogy az osztálytársadnak mekkora melle van...ne foglalkozz vele. Kezdj el sportolni, az hidd el sok önbizalmat ad. Ha elégedetlen vagy a seggeddel, csinálj rá gyakorlatokat. Az apukád butaságokat beszél, magával lehet baja.
2017. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen testalkatom van:D

Csak 161 centi vagyok és 43 kiló.

Én is kapok érte folyton... ("anorexiás vagy? Hú de csontos vagy! Szoktál enni? Nem kéne híznod?" Ésatobbi...)


Amúgy én pont azt vetten észte, hogy a tesre simuló ruhák jobbak. Ami bő, az olyan, mintha nagy lenne és emiatt még vékonyabbnak és formátlanabbnak tűnök bennük.


Egyébként nem tudom, miért jó beszólogatni emiatt valakinek, én se mentem még oda senkihez, hogy: hú de dagdt vagy! Nem kéne fogynod? Mennyit eszel egy nap?


Hát sok sikert neked és kitartást! Át tudom érzni...

16l

2017. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!