Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen csúnya vagyok?...

Tényleg ilyen csúnya vagyok? Véleményeket kérek! (kép)

Figyelt kérdés

Bocsánat a hosszú, depressziós szövegért, de teljesen kivagyok. Már egy ideje mindenki piszkál a testem miatt. Otthon apa mondja állandóan, hogy nem vagyok elég nőies, nincs semmi formám, és úgy nézek ki. mint a tízéves öcsém. Ha a két barátnőmmel megyek ruhákat venni, megkapom, hogy ne vegyek semmi szűket és testhez simulót, mert formátlan vagyok és különben is túl sovány. A legjobb barátomat h kérdezem, azt mondja, persze, kedvel engem, de az olyan lányokat szereti, akiken van mit fogni, és egyértelműen nőiesek. Utálok a lányöltözőben lenni tesi előtt, mert mindenki egy osztálytársamat bámulja és mondogatják neki, hogy milyen jó segge van, meg hogy wow, 75D-s melltartót hord... Annyira utálom magam! Igyekszem nem irigykedni, d nem megy

16/L



2017. nov. 8. 18:14
1 2 3
 21/26 Metionin ***** válasza:
80%
Szia! Kicsit régi a kérdés de nem hagyhattam szó nélkül, mert ugyanilyen alakom van (a súly és magasság is egyezik). Csak szerettelek volna tájékoztatni, hogy ilyen korban engem is sokat gúnyoltak a soványságomért de a húszas éveim alatt minimális sporttal úgy nézek ki, ahogy sokan szeretnének (többek között az egykori beszólogatók is) kinézni. És senkit nem érdekel a mellem vagy annak hiánya. Csak légy büszke az alakodra, majd ha a nagy seggű és nagy mellű osztályársad szépen terebélyesedni fog, te akkor is szép karcsú leszel.
2017. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Huu szerintem összejönnék veled.
2018. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szexiiii vagy!
2018. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én mindig is ilyen filigràn, karcsú, "törékeny" akartam lenni, olyan alakot akartam, mint a tied. Ehelyett széles csípőm, nagy fenekem és vastag vádlijaim vannak...de már megbékéltem vele.

Gyönyörű az alakod. Számomra az is fura, h elhitted a becsmérlő szavakat.

2018. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem haragszol meg az őszinte véleményemért:

szerintem, számomra ez nem valami nőies alak, főleg mellesleg. Nekem mindig is a formásabb és legfőképp nagymellű lányok jöttek be.

2018. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
86%
pedig rohadtul nőies:D
2018. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!